תפריט נגישות

Eva Longoria

אווה לונגוריה

Eva Longoria

עם אישיותה הקורנת והמפתה, אווה לונגוריה כובשת את העולם. היא מוכרת בעולם בשל תפקידה כגבריאל סוליס בסדרת הטלויזיה המצליחה "עקרות בית נואשות", סדרה אשר הפכה את אווה למשתתפת קבועה באירועי השטיח האדום. 30 מיליון אנשים צפו בסדרה בארה"ב והיא משודרת בלמעלה מ-208 מדינות. זכייתה של אווה בפרס בחירת הקהל הפכה אותה לשחקנית הטלוויזיה האהובה בארה"ב. מגזין פיפל דירג אותה בין 50 האנשים היפים בעולם, ואילו מגזין רולינג סטון הכתיר אותה כאשת השנה. אווה כיכבה בסרטים "זמנים קשים", "על גופתה המתה" ו-"המאבטח" לצידו של מייקל דאגלס. 

"אני לא מתחרטת על דבר בחיים. אני תמיד מתקדמת הלאה."

כאשת עסקים ממולחת ושנונה, ב-2006 אווה לונגוריה הקימה חברה להפקת סדרות טלוויזיה וסרטים UnbeliEVAble Entertainment. ב-2009, היא הפיקה והגישה את פרסי ALMA מטעם המועצה הלאומית של לה-ראזה the National Council La Raza, פרסים שחולקים כבוד לקהילת האמנים ההיספאניים בטלוויזיה, קולנוע ומוזיקה.
ב-2011, אווה הוציאה את ספר הבישול הראשון שלה, Eva’s kitchen: cooking with love for family and friends {המטבח של אווה: מבשלים באהבה למשפחה ולחברים}. באותה השנה גם שיחקה את התפקיד הראשי בשני סרטים: Cristiada ו"אי הנשים". היא גם דיבבה את הסרט המצויר Foodfight.

אווה היא הדוברת של Padres Contra El Cáncer {הורים נגד סרטן}, ארגון חוץ-ממשלתי המשפר את איכות החיים של היספנים חולי סרטן ושל המשפחות שלהם. בנוסף, היא הקימה את אגודת "הגיבורים של אווה" Eva’s Heroes, שמסייע לאנשים עם בעיות התפתחותיות ולאנשים המתקשים בתנועה.