תפריט נגישות

The colorful mascara trend!

The colorful mascara trend!

עיניים כחולות...או סגולות

מאת: עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

טרנד מתעצם שתוקף אותנו מכל כיוון באביב הנוכחי, הוא עיטור הריסים בשלל צבעים שאינם שחור. נשמע אמיץ? תלוי את מי שואלים. עוד לפני שלושה עשורים, מסקרות כחולות נכחו בשוק. הן היו נחלתן של אמיצות בלבד, וגררו שלל ויכוחים בצמרת תעשיית האיפור, דוגמת: מסקרה כחולה לעיניים כחולות, כן או לא?

היום, כבר ידוע לכולם: איפור הוא כלי להבעה עצמית, ואין נכון או לא נכון. בתקופת הרשתות החברתיות, בה אנו נדרשים לחדש מדי יום עם תמונה מעניינת לקהל העוקבים שלנו (או אם אנחנו מעוניינים ליצור קהל כזה), איפור הוא עזר קל ופשוט ליצירת לוקים מעניינים, שונים וחדשניים. כמובן שמובילי הדיעה באינסטגרם או ביוטיוב הם הראשונים לאמץ, ואחריהם- קהל העוקבים, המונה לעיתים מליוני אנשים. אולי זו הסיבה שמסקרות צבעוניות זינקו לאחרונה אל מרכז הבמה: הן מוציאות לוק איפור מוצלח, צבעוני, שמשדר אישיות קלילה ורוח צעירה, והן גם מצטלמות נהדר. איך תאמצו את הטרנד באופן יומיומי? אין קל מזה:

הולכת על מסקרה צבעונית? הקפידי למשוח אותה מבסיס הריסים ועד הקצה, בתנועות גלגול. כך תשיגי את האורך והנפח המצופים ממברשת המסקרה, וגם תימנעי ממצב בו צבע הריסים האמיתי מציץ תחת הגוון החדש.

סולידית? המשיכי להשתמש במסקרה שחורה- הניחי אותה כרגיל. מעליה, הברישי שנית עם מסקרה בגוון כחול אינדיגו. התוצאה: ריסים כהים עם רמז מסקרן של צבע, שיעמיק לך את המבט.

מכורת איפור? קבלי לוק שאין לאף אחד: הניחי מסקרה שחורה על הריסים העליונים, ומסקרה בגוון סגול לילך על הריסים התחתונים. הניחי אותה בנדיבות. המראה הסופי ידמה צללית סגולה מעושנת תחת העיניים; רק באופן אדג'י פי כמה

הולכת על כל הקופה? אפרי את העפעפיים בצללית כהה, חומה או שחורה, וטשטשי למראה מעושן. לאחר מכן, הניחי על הריסים מסקרה צבעונית בלבד; הגוון שלה יקפוץ ויובלט על רקע הצללית הכהה, שתעניק מסגרת לעיניים.

איזה גוון של מסקרה הכי מתאים לעיניים חומות, כחולות או ירוקות? התשובה היא... איזה שבא לך! הטעם האישי והאישיות שלך יכתיבו לך את הדרך.

תוהה אם בכל זאת יש משהו להימנע ממנו? השתדלי שלא ליצור לוק הרמוני מדי, הכולל שפתון סגול, סומק סגלגל ומסקרה סגולה. להיפך: שלבי מסקרה צבעונית בלוק קלאסי יחסית, כמו עיניים מעושנות ושפתי ניוד, או עיניים עם צללית זהובה ושפתי יין. בצורה זו, מסקרה צבעונית תתן טוויסט מתוחכם מאוד, וזה נקרא סטייל.  

עשינו לך חשק לריסים צבעוניים?  היכנסי לכאן כדי לדעת הכל על מסקרה בייבי רול!