תפריט נגישות

Bianca Balti

עם החן השובבני שלה, העיניים הבהירות והקסם הטבעי, ביאנקה בלטי היא אחת הנשים היפות ביותר בעולם. כדוגמנית על בינלאומית, היא פוסעת במסלולי שבועות האופנה בכל עונה בבירות האופנה ברחבי העולם ומככבת על השערים של המגזינים המובילים.    

ביאנקה בלטי, שנולדה בכפר קטן בלומברדיה, איטליה, היתה בת 20 כאשר אותרה עת עבדה בסופרמרקט במהלך חופשת הקיץ. חודש לאחר מכן, העולם גילה אותה במודעות הפרסום של דולצ'ה וגבאנה. עד מהרה, שפתייה המשורבבות המרשימות ועינייה הכחולות הגדולות הקסימו את המעצבים הגדולים בעולם. ב-2005 היא הצטרפה לנבחרת הדוגמניות של ויקטוריה סיקרט.  

"זו אחריות עצומה לומר 'כי מגיע לך הטוב ביותר' לכל הנשים ברחבי העולם!"

דרכה המקצועית נפגשה עם זו של קארל לגרפלד ב-2005. המעצב צילם אותה ללוח השנה המפורסם של פירלי ב-2011. מאותו הרגע, התפתח ביניהם קשר אמיץ, והיפהפיה האיטלקית הפכה למוזה של המעצב והשתתפה בתצוגות האופנה של שאנל. כיום היא הפנים של הבושם החדש שלו קארליידוסקופ.

אחרי פסק זמן שלקחה בעקבות לידת בתה הבכורה, מתילדה, ביאנקה בלטי המשיכה בקריירה שלה והחליפה את אנג'לינה ג'ולי כפנים החדשים של המותג סיינט ג'ון. ב-2008 היא הופיעה לראשונה על מסכי הקולנוע בסרטו של אבל פרארה Go Go Tales, שאף העניק לה את הופעת הבכורה שלה על השטיח האדום בפסטיבל הסרטים בקאן.

ביאנקה נותנת החסות לאגודת אס.או.אס ילדים באיטליה, אגודה שמטרתה לסייע לילדים במצוקה. ביוני 2011, היא חנכה את המרכז הראשון לילדים במנטובה, אשר מקבל ילדים במצוקה שזקוקים לטיפול חירום.