תפריט נגישות

Cheryl

עם עלייתה המטאורית לתהילה, שריל הפכה לאיקון מוביל בכל הקשור לסטייל אופנתי. נוסף על היותה אחת הנשים היפות בעולם, שריל משמשת השגרירה של המותג שלנו משנת 2009.

שריל, שנולדה בניוקאסל אפון טיין, עלתה לתהילה ב-2002 כאשר נבחנה לתחרות הכשרונות הבריטית Popstars The Rivals וזכתה להפוך לחלק מלהקת הבנות  Girls Aloud.
הלהקה הפכה לאחת מלהקות הבנות המצליחה ביותר בכל הזמנים.

ב-2008, שריל קיבלה את תפקיד השופטת בתוכנית הריאליטי אקס פקטור, שם הפכה לחביבת הקהל והאומה בזכות החמימות שלה, כושר ההבחנה, הדרך שלה להסביר ולטפח והסגנון האישי שלה.
שריל הפכה לאושיה בזכות עצמה אחרי שעזבה את ניוקאסל, תוך שהיא מעניקה לתרבות הפופ כמה מהשירים היפים ביותר. היא מכרה למעלה מ-10 מיליון תקליטים, כשסינגל הבכורה שלה Fight For This Love הגיע למקום הראשון ב-10 מדינות. שריל  זכתה בשתי מועמדויות לפרס המוזיקה הבריטית.  

"לכל אישה הזכות להרגיש יפהפיה"

מאז שהצטרפה לנבחרת השגרירות של לוריאל פריז ב-2009, שריל כיכבה במספר קמפיינים ובכללם קסטינג קרם גלוס, סובלים ברונז, גלאם שיין וספריי אלנט האגדי.    

אין זה מפתיע ששריל הפכה לאיקון אופנה מוביל. היא כיכבה פעמיים על השער של ווג הבריטי, כשהפעם הראשונה בכיכובה הופכת את גיליון פברואר לנמכר ביותר בהיסטוריה של המגזין. שריל המושכת נחשבת לאחת הנשים היפות בעולם וב-2009 היא הוכתרה לאישה הסקסית ביותר בעולם ע"י המגזין הבריטי FHM.

שריל מחויבת לתת בחזרה. בפברואר 2009 הצטרפה למשלחת טיפוס על הר הקילימנג'רו על מנת לגייס כספים לקרן הצדקה הבריטית Comic Relief. בעקבות זאת, ב-2011, שריל הכריזה על השקת קרן הצדקה שלה עצמה בשיתוף עם עמותת הצדקה של הנסיך צ'ארלס. קרן שריל קול The Cheryl Cole Foundation תעניק מימון לארגונים העובדים עם צעירים מעוטי יכולת בניוקאסל-אפון-טיין עיר הולדתה ובאזורים הקרובים אליה בצפון מזרח אנגליה.