תפריט נגישות

איך נזין את העור בקיץ ונשמור על תחושת קלילות

בדיוק כמו שאתם מקפידים לשתות מים, כך גם העור שלכם זקוק למים. טיפים להזנת עור יעילה בעונה החמה

 

מאת מאיה לזר, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

אחת התחושות הפחות נעימות היא כשאנחנו מעמיסים על עצמינו בשכבות שמכבידות עלינו במהלך היום ובמיוחד בקיץ. הפעם אני לא מדברת על שכבות של בגדים אלא על שכבות מכבידות של מוצרי טיפוח על עור הפנים. אם נבין את צרכי העור שלנו, נוכל להתאים לו שגרת טיפוח נכונה שלא תכביד עליו ותעניק לו הזנה ומראה קורן לצד תחושת קלילות ורעננות מפנקת.

עונת הקיץ מביאה איתה מזג אוויר כבד, חם ודחוס, כזה שמצד אחד גורם לעור שלנו להבריק מהזעת יתר ומצד שני להתייבש ולהראות עייף כתוצאה מאיבוד הנוזלים הרב ולכן חשוב בעונת הקיץ, יותר מתמיד, להקפיד להזין את העור בלחות.

שגרת טיפוח על בסיס מים
כדי להימנע מתחושת הכבדות והדביקות האופיינית לעונה, מומלץ להתאים את שגרת הטיפוח שלנו ולעבור למוצרים על בסיס מים. כאלה שיספגו במהירות בעור וישאירו אותו קורן ומלא הזנה. לחויות במרקם ג'ל יעניקו לעור תחושת קרירות מרעננת בזמן המריחה וימנעו את תחושת הכבדות.

סדרת הלחויות Hydra Genius מספקת פתרון מושלם לעונת הקיץ. מדובר בלחות על בסיס מים במרקם ג'ל המותאמת לפי סוג העור. המרקם הקליל והג'לי נספג בקלילות בעור ומעניק לו בוסט של לחות מרעננת לעור שמספיקה לעד 72 שעות! כן כן קראתם נכון – 72 שעות שהג'ל עוטף את העור בלחות ומספק לו הזנה!!!

עור רענן, זוהר ומוזן

בחירת הלחות לפי סוג העור ועונת השנה היא חלק גדול בהתאמה נכונה ומניעת תחושת הכבדות, אבל יש מרכיב נוסף וחשוב בבחירת הלחות שתעניק לעור שלנו את התחושה בה אנו חפצים והיא כמובן הרכיבים שיעניקו לעור שלנו מראה קורן, זוהר ורענן לצד ההזנה בלחויות.

את החומצה ההיאלורונית כולנו כבר מכירים ואימצנו לשגרת הטיפוח שלנו בשל הסגולות הידועות שלה. החומצה ההיאלורונית, כפי שכולנו יודעים, קיימת בין שכבות העור שלנו ותפקידה "ללכוד" את הלחות בעור לאורך זמן ולהעניק לו נפח ממש כמו ספוג שספג מים ומתנפח. עם תהליך ההתבגרות, העור מייצר פחות חומצה היאלרונית באופן טבעי ולכן חשוב לבחור במוצרי טיפוח המכילים חומצה היאלרונית שתתחזק את המאגרים שלנו בעור ותבטיח לנו הזנה מוגברת ויעילה.

רכיב נוסף שכדאי לאמץ, הוא צמח האלוורה שידוע בסגולות המרגיעות שלו. רובנו מכירים את האלוורה בצורת ג'ל ירקרק שהשתמשנו בו להרגעת העור שנשרף לאחר בילוי ממושך בחוף הים. אך הסגולות של האלוורה מתאימות לא רק להקלה בכוויות, המים של הצמח מרעננים ומצננים ויתאימו במיוחד לשגרת הטיפוח הקייצית שאנו מחפשים ולהגברת תחושת הרעננות הקרירה.

עכשיו, אתם מוכנים להגן על העור שלכם בתקופת הקיץ מבלי להרגיש את תחושת הכבדות והדביקות שמעיקה עלינו במהלך היום. הקפידו לנקות את הפנים פעמים ביום בסבון המתאים לסוג העור שלכם ושימנע הצטברות של שומן על הנקבוביות ולאחר מכן הזינו את העור בלחות קלילה, רעננה ויעילה.

אל תחכו שהעור שלכם יתייבש, בדיוק כמו שאתם מקפידים לשתות מים לא רק מצמא, אלא למניעת התייבשות, כך גם העור שלכם זקוק לכוס מים. פנקו את העור שלכם פעמיים ביום בעיסוי של לחות מתאימה על עור פנים נקי.

רוצים הזנה עוד יותר אינטנסיבית? הטיפ הזה בשבילכם! לאחר שאתם מנקים את הפנים, וותרו על שלב ייבוש הפנים במגבת ומרחו את הלחות על עור לח. באופן הזה נצליח לשמור על רמות גבוהות של לחות בעור.

ג'ל לחות עד 72 שעות קליל ואינו שומני
ג'ל לחות עד 72 שעות קליל ואינו שומני
הידרה ג'יניס ג'ל לחות
הידרה ג'יניס ג'ל לחות