תפריט נגישות

Izabeli Fontant

היפהפיה הברזילאית איזבלי פונטנה כבשה את עולם האופנה בסערה. עם השילוב המושלם בין סגנון ה"גלאם-רוק" ונפש נערית ושובבה, היפהפיה רבת-הגוונים יצרה סימן היכר ייחודי, מזוהה ומוערך בתעשייה. איזבלי ממציאה את עצמה כל פעם מחדש על ידי הטוויסט האישי שהיא נותנת לקודים אופנתיים תקופתיים.

"תמיד האמנתי שיופי משקף את הנפש ולכן כל אישה צריכה להוקיר את הערך העצמי שלה, להרגיש יפהפיה ולאמץ את האני העצמי שלה. זו הסיבה שלוריאל פריז היוותה ומהווה עבורי ועבור מיליוני נשים מקור השראה, כשהיא מעצימה אותנו ומסייעת לנו להגשים את הרצונות והשאיפות שלנו"

איזבלי שנולדה בברזיל, התגלתה כאשר היתה בת 13 בלבד. שנה לאחר מכן עברה למילאנו ומשם לניו יורק כדי להמשיך לפתח את קריירת הדוגמנות שלה. בהיותה בת 16 היא הצטלמה למארי קליר, elle, הארפר'ס בזאר, ואף כיכבה על השער של ווג הצרפתי והיא בת 19 בלבד. 

המראה של איזבלי שובר את כל השיאים - היא כבשה את סצנת האופנה הבינלאומית, כיכבה ביותר מ-50 שערים של המגזין ווג ברחבי העולם, הופיעה 8 פעמים בלוח השנה פירלי, והייתה הפנים של קמפיינים פרסומיים של למעלה מ-70 מותגים בינלאומיים.

איזבלי רחוקה מאד מהסטריאוטיפים הרווחים על דוגמניות, במיוחד במחויבות הפעילה שלה לארגוני צדקה שונים ומגוונים. היא הפכה לשגרירה של ארגון רוטרי, רשת כלל עולמית שנלחמת למען מיגור מחלת הפוליו, עבדה עם מספר בתי אופנה ברזילאיים כשהיא תורמת את ההכנסות לפרויקטים למען ילדים ומתבגרים במצוקה, והיא תומכת בקביעות ב- Pro-Sangue Foundation (קרן הפועלת לעידוד תרומות דם) בסאו פאולו.
כאמא לשני בנים, איזבלי נותרה צנועה, והיא לעולם אינה שוכחת שהאושר שלה מגיע מהאיזון בחיי המשפחה שלה, ומהחיבור האמיתי שלה לשורשיה הברזילאיים ולתרבות הברזילאית, שני ערכי ליבה שעוזרים לה לשמור על יציבות ומעשיות.