תפריט נגישות

Laetitia Casta

ללטיסיה כריזמה עצומה, קסם טבעי וכישרון. לטיסיה התגלתה במהלך חופשה בקורסיקה על-ידי עובד של סוכנות מדיסון. זו הייתה נקודת הזינוק לתהילה שלה, כשהיא הופכת מקור השראה למעצבים הגדולים ביותר. בהיותה הדוברת של לוריאל פריז זה למעלה מ-10 שנים, לטיסיה היא הפנים של שפתון קולור ריש ושל מייק-אפ אינפליבל.

"חלומות הם שגורמים לנו לרצות לחיות."

לטיסיה קסטה היא כוכבת קולנוע, תיאטרון וטלוויזיה. בנוסף, היא משמשת כמוזה של מעצבי אופנה.
ב-1998, לטיסיה שיחקה את פלבאלה לצידו של ז'ראר דפרדייה בסרט "אסטריקס ואובליסק נגד קיסר". זה היה תפקידה הראשון בקולנוע. משם היא המשיכה לככב בסרט Errance ב-2003, ב- La Déraison du Louvre וב- Le Grand Appartement ב-2006. ב-2007 היא שיחקה את Angèle בסרט La Jeune Fille et les Loups של ז'יל לגרנד. ב-2009, לטיסיה הופיעה ב"פנים" סרטו של צאי מינג ליאנג שהשתתף בתחרות הרשמית של פסטיבל הסרטים בקאן. ב-2010, היא גילמה את דמותה של בריז'יט בארדו בסרטו של יוהן ספאר "גינסבורג" והייתה מועמדת לפרס סזאר על תפקידה זה. ב-2011 לטיסיה דיבבה בסרט האנימציה "ריו" וכיכבה במותחן Derrière les Murs בבימוים של פסקאל סיד וז'וליאן לקומב. כמו כן הופיעה ב"מלחמת הכפתורים", סרטו של כריסטוף באראטייה.
לטיסיה תמיד מעוררת התרגשות בהופעותיה על השטיח האדום.

בעקבות אהבתה לתיאטרון, לטיסיה החלה לשחק על הבמה ב-2004. היא ביקשה מז'אק וובר לתת לה תפקיד ב"אונדין", בתיאטרון אנטואן בפריז וקיבלה את התפקיד. אחריו היא המשיכה לשחק בהצגה Elle t’attend ב-2008, בתיאטרון מדלן.