תפריט נגישות

Makeup Full of Love

מראה איפור ט"ו באב 2018

מראה איפור ט"ו באב 2018

מאת: עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

כשאנחנו חושבים על יום שכולו אהבה ועל לוק איפור שיכול להתאים לו, קל לחשוב מיד על הצבע האדום; אך כשאנחנו יוצאים לדייט זוגי, שפתון אדום, סקסי או עמיד ככל שיהיה, לא גורם לנו לחוש משוחררים מכל עכבה. לכן, קבלו הצעת הגשה למראה איפור שמרכז את הדרמה באיזור העיניים, כך שהשפתיים יוכלו להתפנות לעיסוקיהן. אך אל תדאגו; הן לא ישארו מיותמות! הן יקבלו יחס מועדף עם אחד הטרנדים הגדולים ביותר של החודשים האחרונים. מהו? המשיכו לקרוא:

התחילו בעור אחיד ועמיד; Infallible מאט יעניק לכם את העמידות הנדרשת ואת הכיסוי המלא, לעור חלק וחף מפגמים נראים לעין.

לעוד מידע על מייק-אפ אינפליבל מאט 

הוסיפו ורדרדות בריאה וחיונית בעזרת פלטת הסמקים מסדרת Infallible בגוון ROSE. בעזרת מברשת סומק וקונטור 05 של לוריאל פריז, שלבו בין גוון הפוקסיה לגוון השימרי, וצרו לעצמכם גוון חי ומודגש.

לפלטת הסמקים

הדגישו את הגבות בעזרת מסקרה מעבה, ממלאה ומדגישה- BROW ARTIST PLUMPER. בחרו את הגוון הרצוי לכם לפי צבע שיער הראש; אם הגבות שלכן מלאות מטבען, עצמו וקבעו אותן בעזרת המסקרה השקופה שבסדרה.

למסקרה לגבות BROW ARTIST PLUMPER

בעזרת KAJAL PARADISE בגוון שחור פחם, שרטטו ליינר בצמוד לקו הריסים העליון. עצרו ממש צמוד לריס האחרון. בעזרת KAJAL PARADISE לבן, הדגישו את הקו הפנימי של העפעף התחתון "קו המים". הדבר ישווה לעיניכם מראה עירני ופקוח.

לאייליינר KAJAL PARADISE

הכוכבת: מסקרה PARADISE בכבודה ובעצמה. המברשת הגדולה והקמורה שלה תעניק למניפת הריסים שלכם נפח משמעותי, אורך מרשים וצפיפות יתרה. העבודה איתה קלה והגוון שחור ועמוק במיוחד.

מסקרה פרדייז

אחד הטרנדים הכי חמים בעולם האיפור, שאומץ על ידי כל מביני העניין, הוא ללא ספק שפתיים במראה מבריק, "רטוב" במיוחד. בחרו בשפתון COLOR RICH SHINE על מנת להבליט, להבריק ולהדגיש את השפתיים; אנחנו ממליצים לטובת הלוק על גוון 112 הורדרד, אך אתם חופשיים לבחור אחד מ-12 הגוונים הבוהקים והמהפנטים הללו כרצונכם ולטעמכם. היתרון: הברק הגלוסי משווה לשפתיים מראה מלא יותר; ואם הוא יורד מעט במהלך הערב, קל לחדשו גם ללא מראה.

מאת: עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז