תפריט נגישות

מראה עיניים בהשראת במבי האייקוני של דיסני

מאת מאיה לזר, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

כולנו גדלנו על הקלאסיקות של דיסני וברור לנו, שבשונה מסרטי ילדים אחרים, הסרטים של דיסני כאן כדי להישאר וילוו אותנו גם כשנגדל את ילדינו ונכדינו כתירוץ לצפות בסרטים האהובים האלה שוב ושוב. גם כשאנחנו מתבגרות, סרטי דיסני ממשיכים להוות עבורנו מקום נעים להתרפק עליו ומקור להשראה בתחומים שונים, בניהם כמובן גם האיפור.

איילת הבמבי המפורסמת של דיסני, היא אחת מהשראות האיפור היותר פופולאריות בזכות מראה שמתאים לכל סגנון פנים ועיניים ושומר על מראה טבעי שמשתלב עם כל טרנד ובמיוחד בימים אלה, כשכולנו מסתובבים עם מסיכות על חצי פנים. איפור בהשראת הבמבי נותן דגש לעיניים פקוחות, מודגשות ועגולות כמו של איילה סקרנית לצד שפתיים שכמעט לא נראות, בגווני ניוד, ככה שגם אם השפתון קצת ימרח לנו מתחת למסכה זה לא יהיה מורגש במיוחד והלוק הכללי ישמר.

אז איך עושים את זה?

  1. 1. התחילי במייק אפ שיעניק לעורך גימור חלק וטבעי בגימור משי זוהר. נסי את TRUE MATCH, ובחרי את הגוון המדויק שלך מתוך מגוון רחב של גוונים. הניחי את המייק אפ גם על אזור קו הלסת המתחבר עם הצוואר על מנת לטשטש הבדלי גוון וליצור מעבר רך.
  2. 2. עכשיו, כשבסיס האיפור שלך חלק ומושלם, הגיע הזמן לעבור לגולת הכותרת – העיניים!
    תחמי את העין בעזרת אייליינר MATTE SIGNATTURE שחור בצמוד לקו הריסים העליון. ככל שקו האייליינר יהיה עבה יותר, כך העיניים יראו מודגשות יותר. השתדלי לסיים את קו האייליינר בדיוק עם סיום קו הריסים למראה עיניים עגולות.
  3. 3. לקבלת מראה עיניים פקוחות בהשראת האיילה של דיסני, נשתמש כמובן במסקרה BAMBI. המסקרה תעניק למניפת הריסים שלך מראה מודגש ומלא נפח, לצד ריסים ארוכים ומורמים. הברישו גם את הריסים התחתונים, למראה עיניים פקוחות וסקרניות.
    למראה מודגש במיוחד, סובבו את אפליקטור המסקרה על גבי הריסים כלפי חוץ, כך שהמסקרה תעטוף כל ריס וריס.
  4. 4. להשלמת מראה הבמבי, שרטטו את הגבות עם עפרון SKINNY. האפליקטור הדק במיוחד מאפשר שרטוט מדויק ולקבלת מראה טבעי. בחרי את הגוון התואם לשערות הגבה שלך ושרטטי בצורת שיערות קצרות לפי כיוון הצמיחה הטבעי של הגבה מהחלק הפנימי כלפי חוץ. בסיום, סרקי את שיערות הגבה כלפי מעלה בעזרת המברשת הנמצאת בצדו השני של העיפרון.
  5. 5. לשפתיים עדינות וטבעיות, בחרי בשפתון COLOR RICH NUDE בגוון המועדף עליך. כל הגוונים בסדרה הם בעלי גוון ניוד טבעי ועשירים בלחות שתעניק לשפתייך רכות מלטפת בגימור מאט כזה שיתאים בדיוק למראה האיילה שיצרת לעצמך.

 מסקרה BAMBI
מסקרה BAMBI
סקיני עפרון לגבות
סקיני עפרון לגבות