תפריט נגישות

How Night Creams Work?

כאשר אנחנו ישנים, העור שלנו נשאר ער וממשיך "לעבוד". אם ניתן לו עידוד קל, הוא יעבוד טוב יותר...

בלילה הגוף שלנו מאט את הקצב אולם העור ממשיך לעבוד, כשהוא עובר מתפקידו העיקרי, תפקיד ההגנה, לתפקיד התיקון והשיקום. מנגנונים שונים נכנסים לפעולה על מנת לטפל בגורמים התוקפניים החיצוניים כמו שמש, קור וזיהום.

לפני שאת הולכת לישון, עלייך לבחור בקפידה מוצרים שיסייעו לטפח את עורך. הימנעי מקרמי יום המיועדים להחדיר לעור לחות ולהגן עליו מפני גורמים תוקפניים חיצוניים. במקומם, השתמשי בקרמי לילה המיועדים לפעול כאשר העור במנוחה ואינו חשוף לגורמים אלה. הפורמולות בקרמי הלילה נוטות להיות עשירות יותר ומיועדות להעניק לעורך תמריץ אמיתי של טיפוח.

קרמים נגד קמטים הם קרמי חובה ללילה. הם מסייעים לטפח את תאי העור ברובד החיצוני שלו, מסייעים לעור להרגיש מוצק יותר, מחליקים את העור ומפחיתים את מראה הקמטים. 

אבל קרמי לילה לא מיועדים אך ורק לסייע להפחית את מראה הקמטים. הם גם מסייעים להפחית את המראה השמנוני, מבהירים את עור הפנים, מעניקים לחות לעור יבש ומזינים אותו.

גם אם נדמה שקרמי הלילה נועדו רק לטיפוח כללי של הפנים - חשוב לציין, שאזור מתאר העין גם הוא נהנה משגרת טיפוח עור הזו. יש להקפיד, באזור זה במיוחד, על שימוש בקרם עיניים במהלך היום ובקרם לילה כטיפול משלים.