תפריט נגישות

Winter skin care

איך שומרים על עור הפנים בעונת החורף?

עקבי אחר הטיפים הבאים בכדי לשמור על עור מוזן ובריא!

חורף היא עונה שמשפיעה רבות על עור הפנים. מזג האויר הקר הופך יבש יותר, ולרוב יש צורך להזין את העור היטב על מנת לשמור על מראהו ומרקמו. על אילו פעולות טיפוח כדאי להקפיד במהלך החורף? עקבו:

במידה ואינכם סובלים מהפרשות שומניות בדרך כלל, ותרו בעונת החורף על תכשירי ניקוי במרקם ג'ל או גרגירים. העדיפו ניקוי פנים עדין או מזין, כגון מי מיסלר, או חלב פנים.

אם עורכם שמן ומבריק, וברצונכם להמשיך לטפל בהפרשות השומן? בחרו ניקוי יומיומי עדין, ושלבו מסיכות ניקוי על בסיס חימר פעמיים בשבוע.

הקפידו על מריחת קרם לחות מתאים מדי בוקר וערב, על פנים נקיות מלכלוך ומאיפור. הקפידו לבחור קרם לחות המתאים לסוג העור שלכם.

אם אתם חשים שהעור מתייבש בקלות יתרה וקרם הלחות היומיומי שלכם אינו מספיק? נסו קרם לחות בתוספת שמנים, כגון סדרת EXTRA ORDINARY OILS. קרם בתוספת שמנים יעניק לעורכם, נוסף על הלחות,  גם חיוניות והזנה שיש בשמנים יוקרתיים, למשל שמן יסמין או אקליפטוס.

טיפ: מרחו מקרם הטיפוח שלכם גם על אזור הלסת והצוואר. גם אזורים אלה נוטים להתייבש באותה המידה, אך רובנו נוטים להתעלם מהם בתהליך הטיפוח.

מתאפרים? אם אתם חובבי כיסוי טבעי וקליל, העדיפו בחודשי החורף גוון משולב עם לחות, כגון קרם BB.

שתו הרבה! נכון, בעונת הקיץ אנו מאבדים נוזלים וידוע כי שתיה מרובה היא חיונית; אך יש להמשיך בה גם בחורף. 8 כוסות מים ביום יסייעו לכם לשמור על עור רווי, חיוני שנראה נפלא.

 מאת עדי פרג'י, מנהלת הדרכה, לוריאל פריז