תפריט נגישות

אלביב קולור פרוטקט

הכי נמכרים

אלביב קולור פרוטקט מבית לוריאל

מסכה לשיער אלביב קולור פרוטקט לשיער צבוע או בעל גוונים
מסכת COLOR PROTECT: מעבדות לוראל יצרו פורמולה עוצמתית, מטפחת ומגנה בכדי: 1- לתת הזנה עמוקה, לשיער רך כמשי. 2- להגן על הצבע מנזקים סביבתיים. 3- לשמור על זוהר השיער לאורך זמן, צבע השיער נראה מלא חיים.   
(3 דירוגים)
אלביב קולור פרוטקט
המאפיינים של שיער צבוע / גווניםשיער צבוע או עם גוונים חשוף לחפיפות חוזרות, שמש ונזקי הסביבה וזקוק לטיפוח ייחודי שיגן עליו. לשם כך המותג לוריאל פריז פיתח את שמפו אלביב לשיער צבוע:הסוד לצבע שיער עם ברק לאורך זמןהנוסחה של אלביב לשיער צבוע מכילה מרכיב מזין מסנן קרני UV והיא משלבת מרכיבים פעילים בשתי רמות:1. היא מזינה את השיער והופכת את סיב השערה רך כמשי.2. היא מגנה על סיב השערה מפני נזקי הסביבה ומעצימה את ברק הצבע.התוצאות מוכחות:*ברק עז לאורך זמן*צבע שנשמר לאורך זמן: מועצם, מלא ברק ומואר.*השיער מוגן: מוזן, רך ומבריק יותר.                                                                     
(2 דירוגים)
אלביב קולור פרוטקט
המאפיינים של שיער צבוע / גווניםשיער צבוע או עם גוונים חשוף לחפיפות חוזרות, שמש ונזקי הסביבה וזקוק לטיפוח ייחודי שיגן עליו. לשם כך המותג לוריאל פריז פיתח את שמפו אלביב לשיער צבוע:הסוד לצבע שיער עם ברק לאורך זמןהנוסחה של אלביב לשיער צבוע מכילה מרכיב מזין מסנן קרני UV והיא משלבת מרכיבים פעילים בשתי רמות:1. היא מזינה את השיער והופכת את סיב השערה רך כמשי.2. היא מגנה על סיב השערה מפני נזקי הסביבה ומעצימה את ברק הצבע.התוצאות מוכחות:*ברק עז לאורך זמן*צבע שנשמר לאורך זמן: מועצם, מלא ברק ומואר.*השיער מוגן: מוזן, רך ומבריק יותר.                                                                                                                                                   
(3 דירוגים)