תפריט נגישות

שיער עדין ושביר

הכי נמכרים

שיער עדין ושביר מבית לוריאל

בוטניקלס שמפו לשיער לבנדר
שמפו לשיער וקרקפת עדיניםשילוב ייחודי של שמן לבנדר אתרי אורגני ושמני סויה וקוקוס בניחוח נעים עם מרקם קרמי עשיר ללא סולפטים*. הפורמולה מסייעת בהרגעת תחושת קרקפת עדינה והענקת לחות לשיער עד הקצוות.להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם במרכך ובמסכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Lavender אופן השימוש: יש להוציא כמות של 3 לחיצות, לפזר לכל אורך השיער ולעסות ביסודיות את השיער והקרקפת. לאחר מכן יש לשטוף היטב.
(0 דירוגים)
בוטניקלס מרכך לשיער לבנדר
מרכך לשיער עדיןשילוב ייחודי של שמן לבנדר אתרי אורגני ושמני סויה וקוקוס. הפורמולה מעניקה לחות, תחושת רכות ומסייעת בהתרת קשרים לשיער עדין. להשלמתשגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמסכה Botanicals Fresh Care לשיער מסדרת Lavender אופן השימוש: יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ 2-דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב.
(0 דירוגים)
בוטניקלס מסכה לשיער לבנדר
מסכת תערובת לחות לשיער עדיןשילוב ייחודי של שמן לבנדר אתרי אורגני ושמני סויה וקוקוס בניחוח נעים ופרחוני. הפורמולה מעניקה לחות אינטנסיבית לכל אורך השיער. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמרכך לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Lavender. אופן השימוש: יש לפזר לכל אורך כשהשיער לח ולהמתין כ 3- דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב.  המחויבות שלנו: ללא סולפטים*, סיליקונים, פראבנים או חומרי צבע. **פורמולה טבעונית. 94% נוסחה מתכלה***•אריזה עשויה מ 100% חומרים ממוחזרים ***. ניתן למחזר בתום השימוש. *ללא חומרים פעילי שטח סולפטיים **ללא מרכיבים שמקורם או תוצריהם מן החי. *** פרט לחומרי צבע.
(0 דירוגים)
בוטניקלס מסכה לשיער גד השדה Coriander
Coriander מסיכה לחיזוק לשיער עדין ושביר  ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמן צמח גד השדה ושמני סויה וקוקוס בניחוח רענן ואנרגטי. הפורמולה מעניקה טיפוח אינטנסיבי ומראה שיער חזק וחיוני.  אופן השימוש: יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-3 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י בשמפו ובמרכך השיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander.לטיפוח אינטנסיבי עבור שיער עדין במיוחד, השתמש/י גם בסרום חיזוק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. 
(5 דירוגים)
בוטניקלס שמפו גד השדה Coriander
שמפו טבעי coriander - לחיזוק סיב השערה לשיער עדין ושביר ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע. שילוב ייחודי של שמן צמח גד השדה ושמני סויה וקוקוס בניחוח רענן ואנרגטי. הפורמולה מעניקה טיפוח עוצמתי ומראה שיער חזק וחיוני מהשורש ועד לקצוות.האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש.* פרט לחומרי צבע. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולעסות ביסודיות את השיער והקרקפת. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם במרכך ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander.לטיפוח אינטנסיבי עבור שיער עדין במיוחד, השתמש/י גם בסרום חיזוק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. 
(1 דירוגים)
בוטניקלס מרכך גד השדה Coriander
Coriander מרכך טבעי לשיער, לחיזוק שיער עדין ושבירללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמן צמח גד השדה ושמני סויה וקוקוס בניחוח רענן ואנרגטי.הפורמולה מעניקה טיפוח עוצמתי, מראה שיער חזק וחיוני ומסייעת בהתרת קשרים. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-2 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander.לטיפוח אינטנסיבי עבור שיער עדין במיוחד, השתמש/י גם בסרום חיזוק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. 
(0 דירוגים)