תפריט נגישות

כל סוגי השיער

הכי נמכרים

כל סוגי השיער מבית לוריאל

בוטניקלס מרכך גד השדה Coriander
Coriander מרכך טבעי לשיער, לחיזוק שיער עדין ושבירללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמן צמח גד השדה ושמני סויה וקוקוס בניחוח רענן ואנרגטי.הפורמולה מעניקה טיפוח עוצמתי, מראה שיער חזק וחיוני ומסייעת בהתרת קשרים. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-2 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander.לטיפוח אינטנסיבי עבור שיער עדין במיוחד, השתמש/י גם בסרום חיזוק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. 
(0 דירוגים)
מסיכת שיער אלביב חימר מינראלי טהור
מסיכת שיער אלביב חימר מינראלי טהור, עד 48 שעות של מראה שיער נקי ורענן
(9 דירוגים)
קונדישינר אלביב חימר מינראלי טהור
למראה שיער קורן ומלא ברק
(0 דירוגים)
שמפו אלביב חימר מינראלי טהור
שמפו אלביב למראה שיער נקי לאורך זמן, עד 48 שעות של מראה שיער נקי ורענן
(7 דירוגים)
אלביב שמן לכל סוגי השיער
אלביב שמן לכל סוגי השיער מבית לוריאל פריז מכיל שילוב נדיר של 6 תמציות פרחים, בעלות סגולות הזנה לקבלת שיער רך כמשי ולברק יוצא דופן.
(7 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X
תכונות השיער : לעיתים, השיער סובל מחוסר בחומרי הזנה חיוניים. כתוצאה מכך, סיב השערה נחלש והופך פגיע יותר מפני נזקים סביבתיים הגורמים להיחלשות השיערה.           הסוד לחיזוק סיב השערה - מסכת הפלא אלביב ארג'נין רזיסט X3 מבית לוריאל: 1. פורמולה חדשה המועשרת בארג'נין - אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה, הידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער מהשורש ועד הקצוות.התוצאה: גמישות מוגברת לשיער. השיער רך וקטיפתי, קורן ומלא ברק. 2. שינוי מיידי בשיער: גלי מיד את השינוי בקצות אצבעותייך... השיער מרגיש חזק יותר ובעל רכות יוצאת דופן. תוצאות: את במרחק של 60 שניות בלבד משיער עמיד ובריא מהשורש ועד הקצוות. 
(4 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X
ארג'ינין היא אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה. היא ידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער. מסכה לשיער לוריאל אלביב ארג'נין רזיסט X3 מועשרת בארגינין ומספקת פעולה משולשת רבת עוצמה: 1. מחזקת את סיב השערה2. מזינה את שורש השערה 3. מעניקה עמידות ומראה שיער עוצמתי התוצאה: שיערך עמיד יותר מהשורש ועד הקצה.
(10 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X
המאפיינים של שיער עדיןלעיתים השיער סובל מחוסר בחומרי הזנה חיוניים. כתוצאה מכך סיב השערה נחלש ונעשה פגיע לנזקים סביבתיים הגורמים להיחלשות השערה.הסוד לחיזוק סיב השערההנוסחה של אלביב לשיער עדין היא הפורמולה המועשרת בארג׳ינין.ארג‘ינין היא אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה. היא ידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער מהשורש ועד הקצה.הפורמולה מספקת פעולה משולשת רבת עוצמה:1. מחזקת את סיב השערה2. מזינה את שורש השערה3. מעניקה עמידות ומראה שיער בריאתוצאות מוכחות:שיערך עמיד יותר מהשורש ועד הקצה
(6 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X
המאפיינים של שיער עדיןלעיתים השיער סובל מחוסר בחומרי הזנה חיוניים. כתוצאה מכך סיב השערה נחלש ונעשה פגיע לנזקים סביבתיים הגורמים להיחלשות השערה.הסוד לחיזוק סיב השערההנוסחה של שמפו לוריאל אלביב לשיער עדין היא הפורמולה המועשרת בארג׳ינין.ארג‘ינין היא אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה. היא ידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער מהשורש ועד הקצה.הפורמולה מספקת פעולה משולשת רבת עוצמה:1 מחזקת את סיב השערה2 מזינה את שורש השערה3 מעניקה עמידות ומראה שיער בריאתוצאות מוכחות:שיערך עמיד יותר מהשורש ועד הקצה
(6 דירוגים)