תפריט נגישות

שיער צבוע

הכי נמכרים

שיער צבוע מבית לוריאל

אלביב 3 ב-1 שיער צבוע
אלביב 3 ב-1 עם הפעולה המשולשת- שמפו, מרכך ומסכה במוצר אחד! ללא סולפטים, אינו מקציף. לשיער צבוע ויבש.
(0 דירוגים)
בוטניקלס מרכך גרניום geranium
Geranium מרכך לשיער צבוע המעניק זוהר וברקללא סיליקון, ללא פראבן, ללא חומרי צבעשילוב ייחודי של שמני צמח הגרניום, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני.הפורמולה מעניקה לשיערך תחושת לחות, מראה זוהר ומסייעת להתרת קשרים. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-2 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium.לטיפוח אינטנסיבי ולהענקת ברק מידי, השתמש/י גם בסרום ברק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. 
(0 דירוגים)
בוטניקלס שמפו גרניום- Geranium
Geranium שמפו לשיער צבוע ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמני צמח הגרניום, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מעניקה לשיערך תחושת לחות ומראה זוהר.האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש** פרט לחומרי צבע. אופן השימוש: יש לפזר על כל אורך השיער ולעסות ביסודיות את השיער והקרקפת. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם במרכך ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium. לטיפוח אינטנסיבי ולהענקת ברק מידי, השתמש/י גם בסרום ברק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. בטיחות השימוש לא נבדקה בשילוב עם מגהץ, מחליק קרמי וכו'.   
(1 דירוגים)
בוטניקלס מסיכה לשיער גרניום
Geranium מסיכה לשיער צבוע ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמני צמח הגרניום, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מסייעת לחידוש הלחות של שיערך ולמראה שיער זוהר. האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש.*פרט לחומרי צבע. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-3 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמרכך השיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium.לטיפוח אינטנסיבי ולהענקת ברק מידי, השתמש/י גם בסרום ברק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium.
(3 דירוגים)
בוטניקלס סרום ברק לשיער גרניום
Botanicals Fresh Care היא תוצאה של מסע, המוקדש למציאת חומרי הגלם היוקרתיים והמשובחים ביותר חומרי הגלם היוקרתיים והמשובחים ביותר שיש לטבע להציע.ללא פראבנים, ללא סיליקון וללא חומרי צבע. התוצאה ייחודית וחדשנית:סדרת טיפוח לשיער ראשונה מסוגה המכילה תמציות צמחיות ושמנים איכותיים בריכוז גבוה במיוחד שטרם פגשת בעולם טיפוח השיער. לשיער יפה כמו הטבע. Geranium סרום זוהר וברק לשיער צבוע ללא שטיפהללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמני צמח הגרניום, סויה וקוקוס לבישום השיער בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מעניקה מראה שיער זוהר ומלא ברק.                האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר*. ניתן למחזר בתום השימוש. *פרט לחומרי צבע. אופן השימוש: יש להתיז על שיער יבש לקבלת ברק מידי וניחוח רענן. ללא שטיפה. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו, במרכך ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium.
(1 דירוגים)
מסכה לשיער אלביב קולור פרוטקט לשיער צבוע או בעל גוונים
מסכת COLOR PROTECT: מעבדות לוראל יצרו פורמולה עוצמתית, מטפחת ומגנה בכדי: 1- לתת הזנה עמוקה, לשיער רך כמשי. 2- להגן על הצבע מנזקים סביבתיים. 3- לשמור על זוהר השיער לאורך זמן, צבע השיער נראה מלא חיים.   
(3 דירוגים)
אלביב שמן לשיער צבוע
אלביב שמן לשיער צבוע מבית לוריאל פריז מכיל פורמולה יוצאת דופן בדמות שילוב נדיר של 6 תמציות פרחים, בעלות סגולות הזנה לקלת צבע שיער זוהר ולשיער רך כמשי.
(15 דירוגים)
אלביב קולור פרוטקט
המאפיינים של שיער צבוע / גווניםשיער צבוע או עם גוונים חשוף לחפיפות חוזרות, שמש ונזקי הסביבה וזקוק לטיפוח ייחודי שיגן עליו. לשם כך המותג לוריאל פריז פיתח את שמפו אלביב לשיער צבוע:הסוד לצבע שיער עם ברק לאורך זמןהנוסחה של אלביב לשיער צבוע מכילה מרכיב מזין מסנן קרני UV והיא משלבת מרכיבים פעילים בשתי רמות:1. היא מזינה את השיער והופכת את סיב השערה רך כמשי.2. היא מגנה על סיב השערה מפני נזקי הסביבה ומעצימה את ברק הצבע.התוצאות מוכחות:*ברק עז לאורך זמן*צבע שנשמר לאורך זמן: מועצם, מלא ברק ומואר.*השיער מוגן: מוזן, רך ומבריק יותר.                                                                     
(2 דירוגים)
אלביב קולור פרוטקט
המאפיינים של שיער צבוע / גווניםשיער צבוע או עם גוונים חשוף לחפיפות חוזרות, שמש ונזקי הסביבה וזקוק לטיפוח ייחודי שיגן עליו. לשם כך המותג לוריאל פריז פיתח את שמפו אלביב לשיער צבוע:הסוד לצבע שיער עם ברק לאורך זמןהנוסחה של אלביב לשיער צבוע מכילה מרכיב מזין מסנן קרני UV והיא משלבת מרכיבים פעילים בשתי רמות:1. היא מזינה את השיער והופכת את סיב השערה רך כמשי.2. היא מגנה על סיב השערה מפני נזקי הסביבה ומעצימה את ברק הצבע.התוצאות מוכחות:*ברק עז לאורך זמן*צבע שנשמר לאורך זמן: מועצם, מלא ברק ומואר.*השיער מוגן: מוזן, רך ומבריק יותר.                                                                                                                                                   
(3 דירוגים)