תפריט נגישות

קרם משקם

הכי נמכרים

קרם משקם מבית לוריאל

אלביב קרם לחות שמן קוקוס
קרם לחות Extraordinary Oil של אלביב מועשרת בשמן קוקוס ארומטי משובח, מזינה באינטנסיביות שיער רגיל עד יבש. התוצאה: שיער רך, מבריק וגולש להפליא.  לשימוש כקרם לחות או כמסכה. אופן השימוש: כקרם לחות לשיער יבש או רטוב: לעיצוב מושלם לשיער בעל מראה מלא ברק, סדרי את השיער באמצעות המסכה והשאירי ללא שטיפה. במקלחת, לאחר חפיפה: להזנה אינטנסיבית והתרת קשרים קלה, השאירי למשך 2-3 דקות על שיער רטוב ואז שטפי.
(1 דירוגים)
בוטניקלס קרם לחות לשיער קורטם הצבעים safflower
סדרת Botanicals היא תוצאה של מסע, המוקדש למציאת חומרי הגלם היוקרתיים והמשובחים ביותר שיש לטבע להציע. התוצאה ייחודית וחדשנית:סדרת טיפוח לשיער ראשונה מסוגה המכילה תמציות צמחיות ושמנים איכותיים בריכוז גבוה במיוחד שטרם פגשת בעולם טיפוח השיער. לשיער יפה כמו הטבע. Safflower קרם טבעי לשיער יבש להזנה עשירה ללא שטיפה-ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמני צמח קורטם הצבעים, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מעניקה הזנה אינטנסיבית ותחושת רכות מבלי להכביד על השיער. אופן השימוש:יש למרוח כמות קטנה על שיער לח לתחושת רכות, או על שיער יבש לעיצוב בקלילות. ללא שטיפה. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו, במרכך ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Safflower.  
(0 דירוגים)
אלביב קרם משקם לשיער טוטאל ריפר 5
קרם משקם לוריאל אלביב טוטאל ריפר 5 לשיער פגום, מאפשר שיקום ממוקד וארוך טווח.הקרם המשקם אוורירי במיוחד וחודר מיידית לסיב השערה לפעולה משקמת נגד קצוות מפוצלים**, נגד שבירה*, ונגד שיער נוקשה ולא נשלט. * נבדק באמצעות מכשור, לאחר 5 שימושים בשילוב עם שמפו ומרכך מהסדרה. ** נבדק באמצעות מכשור, בשימוש עם השמפו מהסדרה.
(11 דירוגים)