תפריט נגישות

קולוריסטה L'Oreal paris| HAIR MAKEUP

L'Oreal paris| HAIR MAKEUP

איפור לשיער של קולוריסטה מותאם באופן מושלם לשיערך עם 15 גוונים סופר טרנדים. צבע זמני לשיער - קל לשימוש, בעל מראה מקצועי וההסרה פשוטה וקלה. היכנסי לפרטים.
(0 דירוגים)

כל הסיבות לאהוב את קולוריסטה HAIR MAKEUP

יתרונות

חדש וחדשני! צבע זמני לשיער במרקם קרם, קל להשתמש- שאינו מכתים או מלכלך, עד החפיפה! 15 גוונים סופר טרנדיים, מהם תוכלו לבחור בהתאם לגוון שיערכם הטבעי: אדום, פוקסיה, ורוד, כחול, ירוק, סגול, לילך ותכלת. ניתן כמובן לשלב בין גוונים למראה יוניקורן בסטייל אישי מהמם! השימוש קל ונוח, מראה מקצועי ומגע טבעי, וההסרה- פשוטה וקלה, באמצעות חפיפה. טיפ: לאחר המריחה, וכשאתם מרוצים מהתוצאה, ייבשו היטב את האיזור בעזרת מייבש שיער, וסרקו. כך תשיגו תוצאה מיטבית, למראה סופר סטייל! קראי עוד

איך להשתמש

1. לפני צביעה, הניחו מגבת גדולה וכהה מסביב לכתפיים. מרחו כמות קטנה מהצבע ישירות על קצוות השיער. למרוח על הקצוות בלבד- זהירות! האיפור אינו מיועד לצביעת כל שיער הראש.  2.להשגת אפקט הדרגתי (אומברה), התחילו מקצה השיער ומרחו כלפי מעלה. סרקו את השיער, והוסיפו עוד צבע לפי הצורך.  3. המתינו 10-20 דקות, בהתאם לאורך/סוג השיער ולמראה המבוקש, וסרקו שוב. מומלץ לייבש את השיער בעזרת מייבש שיער.  הגנו על האיפור לשיער מפני לחות וגשם. המנעו משימוש ביחד עם מוצרי שיער על בסיס מים, על מנת למנוע מהצבע לנזול וללכלך.  בדיוק כמו איפור, יש להסיר ולשטוף את הצבע מהשיער לפני השינה, על מנת להימנע מקשרים בשיער ומהכתמת מצעי המיטה. יתכן ותהיה תחושת יובש בשיער, אך היא תחלוף כבר לאחר החפיפה הראשונה.