תפריט נגישות

הכי נמכרים

מוצרי טיפוח לשיער מבית לוריאל

אלביב 3 ב-1 6 שמנים
אלביב 3 ב-1, עם הפעולה המשולשת- שמפו, מרכך ומסכה במוצר אחד! ללא סולפטים, אינו מקציף. לשיער יבש ושברירי.
(0 דירוגים)
אלביב 3 ב-1 טוטאל ריפר
אלביב 3 ב-1, עם הפעולה המשולשת- שמפו, מרכך ומסכה במוצר אחד! ללא סולפטים, אינו מקציף. לשיער יבש ופגום.
(0 דירוגים)
אלביב 3 ב-1 שיער צבוע
אלביב 3 ב-1 עם הפעולה המשולשת- שמפו, מרכך ומסכה במוצר אחד! ללא סולפטים, אינו מקציף. לשיער צבוע ויבש.
(0 דירוגים)
בוטניקלס שמפו לשיער לבנדר
שמפו לשיער וקרקפת עדיניםשילוב ייחודי של שמן לבנדר אתרי אורגני ושמני סויה וקוקוס בניחוח נעים עם מרקם קרמי עשיר ללא סולפטים*. הפורמולה מסייעת בהרגעת תחושת קרקפת עדינה והענקת לחות לשיער עד הקצוות.להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם במרכך ובמסכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Lavender אופן השימוש: יש להוציא כמות של 3 לחיצות, לפזר לכל אורך השיער ולעסות ביסודיות את השיער והקרקפת. לאחר מכן יש לשטוף היטב.
(0 דירוגים)
בוטניקלס מרכך לשיער לבנדר
מרכך לשיער עדיןשילוב ייחודי של שמן לבנדר אתרי אורגני ושמני סויה וקוקוס. הפורמולה מעניקה לחות, תחושת רכות ומסייעת בהתרת קשרים לשיער עדין. להשלמתשגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמסכה Botanicals Fresh Care לשיער מסדרת Lavender אופן השימוש: יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ 2-דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב.
(0 דירוגים)
בוטניקלס מסכה לשיער לבנדר
מסכת תערובת לחות לשיער עדיןשילוב ייחודי של שמן לבנדר אתרי אורגני ושמני סויה וקוקוס בניחוח נעים ופרחוני. הפורמולה מעניקה לחות אינטנסיבית לכל אורך השיער. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמרכך לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Lavender. אופן השימוש: יש לפזר לכל אורך כשהשיער לח ולהמתין כ 3- דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב.  המחויבות שלנו: ללא סולפטים*, סיליקונים, פראבנים או חומרי צבע. **פורמולה טבעונית. 94% נוסחה מתכלה***•אריזה עשויה מ 100% חומרים ממוחזרים ***. ניתן למחזר בתום השימוש. *ללא חומרים פעילי שטח סולפטיים **ללא מרכיבים שמקורם או תוצריהם מן החי. *** פרט לחומרי צבע.
(0 דירוגים)
אלביב קרם לחות שמן קוקוס
קרם לחות Extraordinary Oil של אלביב מועשרת בשמן קוקוס ארומטי משובח, מזינה באינטנסיביות שיער רגיל עד יבש. התוצאה: שיער רך, מבריק וגולש להפליא.  לשימוש כקרם לחות או כמסכה. אופן השימוש: כקרם לחות לשיער יבש או רטוב: לעיצוב מושלם לשיער בעל מראה מלא ברק, סדרי את השיער באמצעות המסכה והשאירי ללא שטיפה. במקלחת, לאחר חפיפה: להזנה אינטנסיבית והתרת קשרים קלה, השאירי למשך 2-3 דקות על שיער רטוב ואז שטפי.
(1 דירוגים)
בוטניקלס מסכה לשיער גד השדה Coriander
Coriander מסיכה לחיזוק לשיער עדין ושביר  ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמן צמח גד השדה ושמני סויה וקוקוס בניחוח רענן ואנרגטי. הפורמולה מעניקה טיפוח אינטנסיבי ומראה שיער חזק וחיוני.  אופן השימוש: יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-3 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י בשמפו ובמרכך השיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander.לטיפוח אינטנסיבי עבור שיער עדין במיוחד, השתמש/י גם בסרום חיזוק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. 
(5 דירוגים)
בוטניקלס שמפו גד השדה Coriander
שמפו טבעי coriander - לחיזוק סיב השערה לשיער עדין ושביר ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע. שילוב ייחודי של שמן צמח גד השדה ושמני סויה וקוקוס בניחוח רענן ואנרגטי. הפורמולה מעניקה טיפוח עוצמתי ומראה שיער חזק וחיוני מהשורש ועד לקצוות.האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש.* פרט לחומרי צבע. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולעסות ביסודיות את השיער והקרקפת. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם במרכך ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander.לטיפוח אינטנסיבי עבור שיער עדין במיוחד, השתמש/י גם בסרום חיזוק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. 
(1 דירוגים)
בוטניקלס מרכך גד השדה Coriander
Coriander מרכך טבעי לשיער, לחיזוק שיער עדין ושבירללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמן צמח גד השדה ושמני סויה וקוקוס בניחוח רענן ואנרגטי.הפורמולה מעניקה טיפוח עוצמתי, מראה שיער חזק וחיוני ומסייעת בהתרת קשרים. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-2 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander.לטיפוח אינטנסיבי עבור שיער עדין במיוחד, השתמש/י גם בסרום חיזוק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. 
(0 דירוגים)
בוטניקלס סרום גד השדה Coriander
Coriander סרום טבעי לחיזוק שיער עדין ושביר ללא שטיפה ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמן צמח גד השדה ושמני סויה וקוקוס בניחוח רענן ואנרגטי.הפורמולה מעניקה טיפוח עוצמתי ומראה שיער חזק וחיוני. הסרום עוטף את סיבי השיערה ומגן מפני נזקי הסביבה ונזקים חיצוניים. האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש.*פרט לחומרי צבע. אופן השימוש: יש לטפטף מספר טיפות על אורכי השיער ועד לקצוות, לחיזוק והגנה מפני נזקי הסביבה ונזקים חיצוניים. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו, במרכך ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Coriander אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. אין להשתמש על עור מגורה או פגום.     
(3 דירוגים)
בוטניקלס מרכך גרניום geranium
Geranium מרכך לשיער צבוע המעניק זוהר וברקללא סיליקון, ללא פראבן, ללא חומרי צבעשילוב ייחודי של שמני צמח הגרניום, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני.הפורמולה מעניקה לשיערך תחושת לחות, מראה זוהר ומסייעת להתרת קשרים. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-2 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium.לטיפוח אינטנסיבי ולהענקת ברק מידי, השתמש/י גם בסרום ברק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. 
(0 דירוגים)
בוטניקלס שמפו גרניום- Geranium
Geranium שמפו לשיער צבוע ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמני צמח הגרניום, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מעניקה לשיערך תחושת לחות ומראה זוהר.האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש** פרט לחומרי צבע. אופן השימוש: יש לפזר על כל אורך השיער ולעסות ביסודיות את השיער והקרקפת. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם במרכך ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium. לטיפוח אינטנסיבי ולהענקת ברק מידי, השתמש/י גם בסרום ברק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. בטיחות השימוש לא נבדקה בשילוב עם מגהץ, מחליק קרמי וכו'.   
(1 דירוגים)
בוטניקלס מסיכה לשיער גרניום
Geranium מסיכה לשיער צבוע ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמני צמח הגרניום, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מסייעת לחידוש הלחות של שיערך ולמראה שיער זוהר. האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש.*פרט לחומרי צבע. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-3 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמרכך השיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium.לטיפוח אינטנסיבי ולהענקת ברק מידי, השתמש/י גם בסרום ברק לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium.
(3 דירוגים)
בוטניקלס קרם לחות לשיער קורטם הצבעים safflower
סדרת Botanicals היא תוצאה של מסע, המוקדש למציאת חומרי הגלם היוקרתיים והמשובחים ביותר שיש לטבע להציע. התוצאה ייחודית וחדשנית:סדרת טיפוח לשיער ראשונה מסוגה המכילה תמציות צמחיות ושמנים איכותיים בריכוז גבוה במיוחד שטרם פגשת בעולם טיפוח השיער. לשיער יפה כמו הטבע. Safflower קרם טבעי לשיער יבש להזנה עשירה ללא שטיפה-ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמני צמח קורטם הצבעים, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מעניקה הזנה אינטנסיבית ותחושת רכות מבלי להכביד על השיער. אופן השימוש:יש למרוח כמות קטנה על שיער לח לתחושת רכות, או על שיער יבש לעיצוב בקלילות. ללא שטיפה. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו, במרכך ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Safflower.  
(0 דירוגים)
בוטניקלס סרום ברק לשיער גרניום
Botanicals Fresh Care היא תוצאה של מסע, המוקדש למציאת חומרי הגלם היוקרתיים והמשובחים ביותר חומרי הגלם היוקרתיים והמשובחים ביותר שיש לטבע להציע.ללא פראבנים, ללא סיליקון וללא חומרי צבע. התוצאה ייחודית וחדשנית:סדרת טיפוח לשיער ראשונה מסוגה המכילה תמציות צמחיות ושמנים איכותיים בריכוז גבוה במיוחד שטרם פגשת בעולם טיפוח השיער. לשיער יפה כמו הטבע. Geranium סרום זוהר וברק לשיער צבוע ללא שטיפהללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמני צמח הגרניום, סויה וקוקוס לבישום השיער בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מעניקה מראה שיער זוהר ומלא ברק.                האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר*. ניתן למחזר בתום השימוש. *פרט לחומרי צבע. אופן השימוש: יש להתיז על שיער יבש לקבלת ברק מידי וניחוח רענן. ללא שטיפה. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו, במרכך ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Geranium.
(1 דירוגים)
בוטניקלס מרכך קורטם הצבעים
safflower מרכך לשיער יבש ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבע שילוב ייחודי של שמני צמח קורטם הצבעים, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מעניקה לשיערך תחושת הזנה אינטנסיבית, מראה חיוני ומגע רך כמשי ומסייעת בהתרת קשרים.האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש.*פרט לחומרי צבע. אופן השימוש: יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-2 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמסיכה לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Safflower. לטיפוח אינטנסיבי עבור שיער יבש מאוד, השתמש/י גם בקרם לחות לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Safflower. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. בטיחות השימוש לא נבדקה בשילוב עם מגהץ, מחליק קרמי וכו'.   
(0 דירוגים)
בוטניקלס מסיכה לשיער קורטם הצבעים Safflower
Botanicals Fresh Care היא תוצאה של מסע, המוקדש למציאת חומרי הגלם היוקרתיים והמשובחים ביותר שיש לטבע להציע. התוצאה ייחודית וחדשנית:סדרת טיפוח לשיער ראשונה מסוגה המכילה תמציות צמחיות ושמניםאיכותיים בריכוז גבוה במיוחד שטרם פגשת בעולם טיפוח השיער. לשיער יפה כמו הטבע. safflower מסיכה להזנה עשירה ללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבעשילוב ייחודי של שמני צמח קורטם הצבעים, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מעניקה לשיערך תחושת הזנה אינטנסיבית, מראה חיוני ומגע רך כמשי.האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש.*פרט לחומרי צבע. אופן השימוש:יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-3 דקות. לאחר מכן יש לשטוף היטב. להשלמת שגרת הטיפוח השתמש/י גם בשמפו ובמרכך השיער מסדרת Botanicals Fresh Care Safflower.לטיפוח אינטנסיבי עבור שיער יבש מאוד, השתמש/י גם בקרם לחות לשיער מסדרת Botanicals Fresh Care Safflower.
(0 דירוגים)
בוטניקלס שמפו קורטם הצבעים
Botanicals Fresh Care היא תוצאה של מסע, המוקדש למציאת חומרי הגלם היוקרתיים והמשובחים ביותר שיש לטבע להציע. התוצאה ייחודית וחדשנית:סדרת טיפוח לשיער ראשונה מסוגה המכילה תמציות צמחיות ושמניםאיכותיים בריכוז גבוה במיוחד שטרם פגשת בעולם טיפוח השיער. לשיער יפה כמו הטבע. safflower שמפו לשיער יבשללא סיליקון, ללא פארבן, ללא חומרי צבעשילוב ייחודי של שמני צמח קורטם הצבעים, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני. הפורמולה מעניקה לשיערך תחושת הזנה אינטנסיבית, מראה חיוני ומגע רך כמשי.האריזות שלנו עשויות מ-100% חומר ממוחזר* ניתן למחזר בתום השימוש.*פרט לחומרי צבע. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות שימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים, במקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. בטיחות השימוש לא נבדקה בשילוב עם מגהץ, מחליק קרמי וכו'.         
(1 דירוגים)
מסיכת שיער אלביב חימר מינראלי טהור
מסיכת שיער אלביב חימר מינראלי טהור, עד 48 שעות של מראה שיער נקי ורענן
(9 דירוגים)
קונדישינר אלביב חימר מינראלי טהור
למראה שיער קורן ומלא ברק
(0 דירוגים)
שמפו אלביב חימר מינראלי טהור
שמפו אלביב למראה שיער נקי לאורך זמן, עד 48 שעות של מראה שיער נקי ורענן
(7 דירוגים)
מסכה לשיער אלביב קולור פרוטקט לשיער צבוע או בעל גוונים
מסכת COLOR PROTECT: מעבדות לוראל יצרו פורמולה עוצמתית, מטפחת ומגנה בכדי: 1- לתת הזנה עמוקה, לשיער רך כמשי. 2- להגן על הצבע מנזקים סביבתיים. 3- לשמור על זוהר השיער לאורך זמן, צבע השיער נראה מלא חיים.   
(3 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X אינטנס נוטרישן
עם שמפו אלביב ארג'נין רזיסט 3X אינטנס נוטרישן סיב השערה מוזן יותר, חזק ובעל מראה בריא יותר ומלא ברק. ארג‘ינין היא אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה. היא ידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער מהשורש ועד הקצה.הפורמולה מספקת פעולה משולשת רבת עוצמה:1. מחזקת את סיב השערה2. מזינה את שורש השערה3. מעניקה עמידות ומראה שיער בריא
(1 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X אינטנס נוטרישן
עם מרכך אלביב ארג'נין רזיסט 3X אינטנס נוטרישן סיב השערה מוזן יותר, חזק ובעל מראה בריא יותר ומלא ברק. ארג‘ינין היא אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה. היא ידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער מהשורש ועד הקצה.הפורמולה מספקת פעולה משולשת רבת עוצמה:1. מחזקת את סיב השערה2. מזינה את שורש השערה3. מעניקה עמידות ומראה שיער בריא
(0 דירוגים)
אלביב מסכת ליס קרטין
מסכת SMOOTH KERATIN המכילה סרום מחליק עם מיקרו-קרטין ותמצית קמליה, מסייעת להעניק, בזכות מרקם הקרם העשיר, טיפוח אינטנסיבי לטיפול בפגמים ולהחלקת סיבי השיער, לאפקט אנטי פריז (שוונצים).   אופן השימוש: למרוח באופן שווה על פני כל אורכו של שיער לח עם דגש על הקצוות. להשאיר 2-3 דקות על השיער. לשטוף היטב.
(8 דירוגים)
אלביב מסכה טוטאל ריפייר קצוות מפוצלים
אלביב טוטאל ריפייר קצוות מפוצלים: פורמולה חדשנית המשלבת  LAK1000* וסרמיד: LAK 1000-  חודר עד 10 שכבות לתוך סיב השערה וממלא את הסדקים מהאורכים עד לקצוות, לחיזוק סיב השערה. הסרמיד מחליק ועוטף את קשקשי השערה ומגן על השיער מנזקים חיצוניים. סיב השערה חזק יותר עד הקצוות, רכות וברק יוצא דופן   אופן השימוש: למרוח באופן שווה על פני כל אורכו של שיער לח עם דגש על הקצוות. להשאיר 2-3 דקות על השיער. לשטוף היטב. שטיפה מהירה. מומלץ להשלים את שגרת הטיפוח עם שמפו ומרכך מסדרת TOTAL REPAIR קצוות מפוצלים
(3 דירוגים)
אלביב מרכך טוטאל ריפייר קצוות מפוצלים
אלביב טוטאל ריפייר קצוות מפוצלים: פורמולה חדשנית המשלבת  LAK1000* וסרמיד: LAK 1000-  חודר עד 10 שכבות לתוך סיב השערה וממלא את הסדקים מהאורכים עד לקצוות, לחיזוק סיב השערה. הסרמיד מחליק ועוטף את קשקשי השערה ומגן על השיער מנזקים חיצוניים. סיב השערה חזק יותר עד הקצוות, רכות וברק יוצא דופן   אופן השימוש: לפזר על כל אורך השיער עם דגש על הקצוות. יש לשטוף לאחר 2-3 דקות. להשלמת הטיפול, השתמשו בשמפו ובמסכת אלביב TOTAL REPAIR קצוות מפוצלים
(0 דירוגים)
אלביב שמפו טוטאל ריפייר קצוות מפוצלים
אלביב טוטאל ריפייר קצוות מפוצלים: פורמולה חדשנית המשלבת  LAK1000* וסרמיד: LAK 1000-  חודר עד 10 שכבות לתוך סיב השערה וממלא את הסדקים מהאורכים עד לקצוות, לחיזוק סיב השערה. הסרמיד מחליק ועוטף את קשקשי השערה ומגן על השיער מנזקים חיצוניים. סיב השערה חזק יותר עד הקצוות, רכות וברק יוצא דופן   אופן השימוש:יש לעסות בעדינות על שיער רטוב ולשטוף במים. להשלמת הטיפול, השתמשו במרכך ובמסכת אלביב TOTAL REPAIR קצוות מפוצלים
(0 דירוגים)
מסכה לשיער אלביב 6 שמנים מופלאים
חדש! מסכה לשיער לוריאל אלביב 6 שמנים מופלאים מלוריאל פריז, המספקת טיפול אינטנסיבי להזנה חזקה של סיב השערה.  המרקם הקרמי והקטיפתי שלה קל לשטיפה ומותיר את השיער מוזן להפליא. התוצאה: גמישות מופלאה ושיער גולש** **בשימוש של שמפו ומסכה מסדרת אלביב 6 שמנים מופלאים
(71 דירוגים)
מרכך אלביב 6 שמנים מופלאים
המאפיינים של שיער יבש עד יבש מאודשיער יבש נעשה נוקשה, חסר ברק והופך לקשה לסידור ולסירוק. הסוד להזנה בעזרת 6 מיקרו שמניםהנוסחה של אלביב לשיער יבש עד יבש מאוד מכילה מרקם קרמי יוקרתי, בעל ניחוח מופלא, שמבוסס על 6 מיקרו שמנים* מפרחים יקרי ערך. מרקם זה:1. מזין אינטנסיבית את השיער2. מתאחד עם סיב השערה להענקת רכות אין-סופית.3. מלטש בעדינות את השיער לקבלת ברק יוצא דופן תוצאות מוכחות: גמישות מופלאה ושיער גולש** *שמנים ממיקרו-תמציות פרחים.**בשימוש של שמפו ומסכה מסדרת אלביב 6 שמנים מופלאים
(17 דירוגים)
שמפו אלביב 6 שמנים
המאפיינים של שיער יבש עד יבש מאוד:שיער יבש נעשה נוקשה, חסר ברק והופך לקשה לסידור ולסירוק. הסוד להזנה בעזרת 6 מיקרו שמניםהנוסחה של אלביב לשיער יבש עד יבש מאוד מכילה מרקם קרמי יוקרתי, בעל ניחוח מופלא, שמבוסס על 6 מיקרו שמנים* מפרחים יקרי ערך. מרקם זה:1. מזין אינטנסיבית את השיער2. מתאחד עם סיב השערה להענקת רכות אין-סופית.3. מלטש בעדינות את השיער לקבלת ברק יוצא דופן תוצאות מוכחות: גמישות מופלאה ושיער גולש** *שמנים ממיקרו-תמציות פרחים.**בשימוש של שמפו ומסכה מסדרת אלביב 6 שמנים מופלאים
(20 דירוגים)
מרכך אלביב טוטאל ריפייר 5
הסוד של טוטאל ריפר 5 לשיער פגוםהנוסחה של אלביב לשיער פגום מכילה ביו-סרמיד לשיקום כולל של מראה השיער. רכיב זה:1 מסייע בבנייה מחדש והחלקת פני שטח השערה.2 הפורמולה מסייעת לשקם ולחזק את סיב השערה.3  שטח פני השערה הופך לאחיד וחלק יותר.5 בעיות = פתרון 1תוצאות מוכחותמראה השיער משוקם באופן מושלם1. בנייה מחדש2. עמידות*3. טיפול בקצוות מפוצלים4. רכות5. ברק     *מבוסס על מבחן אינסטרומנטלי
(5 דירוגים)
אלביב קרם משקם לשיער טוטאל ריפר 5
קרם משקם לוריאל אלביב טוטאל ריפר 5 לשיער פגום, מאפשר שיקום ממוקד וארוך טווח.הקרם המשקם אוורירי במיוחד וחודר מיידית לסיב השערה לפעולה משקמת נגד קצוות מפוצלים**, נגד שבירה*, ונגד שיער נוקשה ולא נשלט. * נבדק באמצעות מכשור, לאחר 5 שימושים בשילוב עם שמפו ומרכך מהסדרה. ** נבדק באמצעות מכשור, בשימוש עם השמפו מהסדרה.
(11 דירוגים)
אלביב שמן לשיער צבוע
אלביב שמן לשיער צבוע מבית לוריאל פריז מכיל פורמולה יוצאת דופן בדמות שילוב נדיר של 6 תמציות פרחים, בעלות סגולות הזנה לקלת צבע שיער זוהר ולשיער רך כמשי.
(15 דירוגים)
אלביב שמן לכל סוגי השיער
אלביב שמן לכל סוגי השיער מבית לוריאל פריז מכיל שילוב נדיר של 6 תמציות פרחים, בעלות סגולות הזנה לקבלת שיער רך כמשי ולברק יוצא דופן.
(7 דירוגים)
אלביב טוטאל ריפייר 5
התכונות של שיער פגום הזמן, נזקי מזג האויר וגורמים סביבתיים תוקפים את פני שטח השערה, הורסים את מחסום ההגנה הטבעי שלה ויוצרים מיקרו-סדקים על פני השטח. השיער הופך דק וחלש יותר, מאבד מנפחו והופך מחוספס וחסר ברק.                                                                                                                                                                                 הסוד לשיקום השיער הפגום מסכת הפלא אלביב טוטאל ריפר 5 מבית לוריאל פריז:1. שיקום תא אחר תא - הנוסחא המכילה CICAMIDE ופרו-קראטין ממלאת את הסדקים בשערה לקבלת שיקום מוחלט. 2. מהפך של סיב השערה - באופן מיידי מרגישים את השינוי: סיב השערה נבנה מחדש ופני שטח השערה מוחלקים.חמש תוצאות:1. בניה מחדש. 2. עמידות*  3. חיוניות  4. רכות כמשי.  5. ברק למראה שיער בריא* מבחן אינסטרומנטלי                                
(7 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X
תכונות השיער : לעיתים, השיער סובל מחוסר בחומרי הזנה חיוניים. כתוצאה מכך, סיב השערה נחלש והופך פגיע יותר מפני נזקים סביבתיים הגורמים להיחלשות השיערה.           הסוד לחיזוק סיב השערה - מסכת הפלא אלביב ארג'נין רזיסט X3 מבית לוריאל: 1. פורמולה חדשה המועשרת בארג'נין - אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה, הידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער מהשורש ועד הקצוות.התוצאה: גמישות מוגברת לשיער. השיער רך וקטיפתי, קורן ומלא ברק. 2. שינוי מיידי בשיער: גלי מיד את השינוי בקצות אצבעותייך... השיער מרגיש חזק יותר ובעל רכות יוצאת דופן. תוצאות: את במרחק של 60 שניות בלבד משיער עמיד ובריא מהשורש ועד הקצוות. 
(4 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X
ארג'ינין היא אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה. היא ידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער. מסכה לשיער לוריאל אלביב ארג'נין רזיסט X3 מועשרת בארגינין ומספקת פעולה משולשת רבת עוצמה: 1. מחזקת את סיב השערה2. מזינה את שורש השערה 3. מעניקה עמידות ומראה שיער עוצמתי התוצאה: שיערך עמיד יותר מהשורש ועד הקצה.
(10 דירוגים)
אלביב טוטאל ריפייר 5
מסכה לשיער לוריאל אלביב טוטאל ריפייר 5 מבית לוריאל פריז, המכילה CICAMIDE ופרו-קרטין, משקמת את סיב השערה באמצעות טיפול אינטנסיבי, הודות למרקם העשיר והקטיפתי שלה. מיקרו-מילוי: הנוסחה ממלאת את הסדקים בשיער לשם תיקון מוחלט של 5 הסימנים המאפיינים שיער פגום.בנייה מחדש: הנוסחה פועלת על פני שטח השערה להגנה, שיקום, חיזוק ועמידות.התוצאות: תיקון מלא, הנשמר לאורך זמן, של 5 הסימנים לשיער פגום:1. בנייה מחדש  2. עמידות*  3. חיוניות 4. רכות כמשי 5. לשיער מלא ברק. *מבוסס על מבחן אינסטרומנטלי    
(12 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X
המאפיינים של שיער עדיןלעיתים השיער סובל מחוסר בחומרי הזנה חיוניים. כתוצאה מכך סיב השערה נחלש ונעשה פגיע לנזקים סביבתיים הגורמים להיחלשות השערה.הסוד לחיזוק סיב השערההנוסחה של אלביב לשיער עדין היא הפורמולה המועשרת בארג׳ינין.ארג‘ינין היא אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה. היא ידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער מהשורש ועד הקצה.הפורמולה מספקת פעולה משולשת רבת עוצמה:1. מחזקת את סיב השערה2. מזינה את שורש השערה3. מעניקה עמידות ומראה שיער בריאתוצאות מוכחות:שיערך עמיד יותר מהשורש ועד הקצה
(6 דירוגים)
אלביב קולור פרוטקט
המאפיינים של שיער צבוע / גווניםשיער צבוע או עם גוונים חשוף לחפיפות חוזרות, שמש ונזקי הסביבה וזקוק לטיפוח ייחודי שיגן עליו. לשם כך המותג לוריאל פריז פיתח את שמפו אלביב לשיער צבוע:הסוד לצבע שיער עם ברק לאורך זמןהנוסחה של אלביב לשיער צבוע מכילה מרכיב מזין מסנן קרני UV והיא משלבת מרכיבים פעילים בשתי רמות:1. היא מזינה את השיער והופכת את סיב השערה רך כמשי.2. היא מגנה על סיב השערה מפני נזקי הסביבה ומעצימה את ברק הצבע.התוצאות מוכחות:*ברק עז לאורך זמן*צבע שנשמר לאורך זמן: מועצם, מלא ברק ומואר.*השיער מוגן: מוזן, רך ומבריק יותר.                                                                     
(2 דירוגים)
אלביב ארג'נין רזיסט 3X
המאפיינים של שיער עדיןלעיתים השיער סובל מחוסר בחומרי הזנה חיוניים. כתוצאה מכך סיב השערה נחלש ונעשה פגיע לנזקים סביבתיים הגורמים להיחלשות השערה.הסוד לחיזוק סיב השערההנוסחה של שמפו לוריאל אלביב לשיער עדין היא הפורמולה המועשרת בארג׳ינין.ארג‘ינין היא אחת מחומצות האמינו החיוניות ביותר לבניית סיב השערה. היא ידועה ביכולתה להמריץ את זרימת הדם בנימים שבקרקפת ומסייעת בהזנת השיער מהשורש ועד הקצה.הפורמולה מספקת פעולה משולשת רבת עוצמה:1 מחזקת את סיב השערה2 מזינה את שורש השערה3 מעניקה עמידות ומראה שיער בריאתוצאות מוכחות:שיערך עמיד יותר מהשורש ועד הקצה
(6 דירוגים)
אלביב טוטאל ריפר 5 שמפו+מרכך
הסוד של טוטאל ריפר 5 לשיער פגוםהנוסחה של אלביב לשיער פגום מכילה ביו-סרמיד לשיקום כולל של מראה השיער. רכיב זה:1. מסייע בבנייה מחדש והחלקת פני שטח השערה.2. הפורמולה מסייעת לשקם ולחזק את סיב השערה.3.  שטח פני השערה הופך לאחיד וחלק יותר. 5 בעיות = פתרון 1 תוצאות מוכחותמראה השיער משוקם באופן מושלם1. בנייה מחדש2. עמידות*3. טיפול בקצוות מפוצלים4. רכות5. ברק *מבוסס על מבחן אינסטרומנטלי
(1 דירוגים)
אלביב טוטאל ריפייר 5
הסוד של טוטאל ריפר 5 לשיער פגוםהנוסחה של אלביב לשיער פגום מכילה ביו-סרמיד לשיקום מראה השיער. רכיב זה:1. מסייע בבנייה מחדש והחלקת פני שטח השערה.2. הפורמולה מסייעת לשקם ולחזק את סיב השערה.3.  שטח פני השערה הופך לאחיד וחלק יותר.5 בעיות = פתרון 1תוצאות מוכחותמראה השיער משוקם באופן מושלם1. בנייה מחדש2. עמידות*3. טיפול בקצוות מפוצלים4. רכות5. ברק *מבוסס על מבחן אינסטרומנטלי
(1 דירוגים)
אלביב קולור פרוטקט
המאפיינים של שיער צבוע / גווניםשיער צבוע או עם גוונים חשוף לחפיפות חוזרות, שמש ונזקי הסביבה וזקוק לטיפוח ייחודי שיגן עליו. לשם כך המותג לוריאל פריז פיתח את שמפו אלביב לשיער צבוע:הסוד לצבע שיער עם ברק לאורך זמןהנוסחה של אלביב לשיער צבוע מכילה מרכיב מזין מסנן קרני UV והיא משלבת מרכיבים פעילים בשתי רמות:1. היא מזינה את השיער והופכת את סיב השערה רך כמשי.2. היא מגנה על סיב השערה מפני נזקי הסביבה ומעצימה את ברק הצבע.התוצאות מוכחות:*ברק עז לאורך זמן*צבע שנשמר לאורך זמן: מועצם, מלא ברק ומואר.*השיער מוגן: מוזן, רך ומבריק יותר.                                                                                                                                                   
(3 דירוגים)