תפריט נגישות

צבע שיער קבוע

הכי נמכרים

צבע שיער קבוע מבית לוריאל

קאסטינג סאנקיס ג'לי
• יש להשתמש ב- Casting Sunkiss Jelly על שיער יבש ולא צבוע • יש לשים כפפות לפני השימוש• יש למרוח בנדיבות, בעזרת האצבעות, לכל אורך השיער ועל קווצות שיער נבחרות• ללא שטיפה• יש להשאיר את הג'ל על השיער ולחמם את השיער בשמש או במייבש שיער להמרצת פעולת התכשיר, עד שהשיער יבש לגמרי• יש למרוח מספר פעמים, לפי הצורך, עד להשגת האפקט גווני השמש של סאנקיס• כמה זמן מחזיק אפקט הסאנקיס? ממש כמו אהבת אמת, מראה הקיץ הזה הוא קבוע, לקבלת גווני שמש מטריפים
(12 דירוגים)
אקסלנס לג'נד צבע שיער קבוע
גוונים חדשים ואגדיים של אקסלנס! עם הזמן, השיער שלך מאבד מהחיוניות שלו והצבע מאבד את הזוהר שלו.צבע לשיער לוריאל אקסלנס קרם מבית לוריאל פריז מכיל את הפורמולה הראשונה שמייצבת את הצבע ואיננה מטפטפת, מועשרת בפרו-קרטין, מסייעת לחדש את השיער ומפיחה חיים בצבע שלו.השיער מרגיש בריא, משיי ורך. הצבע נראה מדהים ומעניק עד 100% כיסוי לשיער לבן.
(1 דירוגים)
פרפרנס - צבע שיער קבוע
מחפשת צבע לשיער עם ברק מובהק שאינו דוהה? צבעי שיער לוריאל פרפרנס מבית לוריאל פריז מבטיחים צבע זוהר, עמיד לאורך זמן, המעניק עד 100% כיסוי לשיער לבן.  חדשנות: המנגנון נגד דהיית הצבע (בעל הפטנט הרשום) של פרפרנס נועל את הצבע בתוך השיער ומבטיח בכך צבע זוהר ועמיד לאורך זמן אשר מכסה באופן מושלם את השיער הלבן שלך. הפורמולה מחדשת ומאריכה את הברק של הצבע שלך כדי שיראה כאילו זה עתה נצבע והשיער נשמר רך ומשיי עד 6 שבועות. 
(0 דירוגים)
אקסלנס אינטנס - צבע שיער קבוע
אקסלנס אינטנס הינו צבע שיער בקרם להשתקפות גוונים אינטנסיבית. הצבע העשיר והרב-ממדי נראה לעין גם על שיער כהה והוא פותח על ידי מומחי הצבע של לוריאל פריז לקבלת מראה מתוחכם. החדשנות: טכנולוגיית Colorlift ההופכת גם גוון כהה לבעל גוון עשיר ומהמם. הרכיבים השונים - פרו קרטין, סרמיד וקולגן - מהווים שילוב עוצמתי המחזק, מגן ומזין את השיער. התוצאה: השיער מרגיש רך כמשי, חלק ומלא ברק וזוהר.
(15 דירוגים)
אקסלנס צבע שיער קבוע
עם הזמן, השיער שלך מאבד מהחיוניות שלו והצבע מאבד את הזוהר שלו.צבע לשיער לוריאל אקסלנס קרם מבית לוריאל פריז מכיל את הפורמולה הראשונה שמייצבת את הצבע ואיננה מטפטפת, מועשרת בפרו-קרטין, מסייעת לחדש את השיער ומפיחה חיים בצבע שלו.השיער מרגיש בריא, משיי ורך. הצבע נראה מדהים ומעניק עד 100% כיסוי לשיער לבן.
(0 דירוגים)