תפריט נגישות

ניקוי פנים ומסירי איפור

הכי נמכרים

ניקוי פנים ומסירי איפור מבית לוריאל

תרחיץ חימר עם גרגירים לזוהר (אדום)
לראשונה, מעבדות לוריאל פריז פיתחו ג'ל גרגירים לניקוי עור הפנים המשלב 3 סוגי חימר טהוריםעם תמצית אצה אדומה המסייע לקבלת מראה עור זוהר, חלק ובעל תחושה רעננה יותר בכל יום.במגע עם עור לח, מרקם הג'ל הופך לקצף פילינג קליל אשר בשימוש ממושך מסייע בהפחתת מראה הפגמים והסרת תאי עור מתים.- קאולין, חימר טבעי המסייע בספיגה יעילה של עודף סבום ולכלוך.- מונטמורילוניט, חימר בעל ריכוז גבוה של מינרלים, המסייע בטיפול פגמי עור.- גסהול, חימר טהור המועשר בריכוז גבוה של מינרלים המסייע לקבלת מראה גוון עור אחיד.- תמצית אצה אדומה, הידועה ביכולת ההארה שלה. אזהרות: יש להשתמשבתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישותלאחד ממרכיביו. יש להימנע ממגע בעיניים ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף מיד ובהרבה מים. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. נאלשמור על האריזה / הצלופן כהוראות שימוש. יש להימנע ממריחה על שטחים נרחבים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. יש להפסיקאת השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף היטב במים. יש להשתמש בשילוב עם תכשיר בעל מקדם הגנה SPF 15  לפחות. לשימוש חיצוני בלבד. 
(0 דירוגים)
תרחיץ חימר לטיהור העור (ירוק)
לראשונה, פיתחו מעבדות לוריאל פריז ג'ל לניקוי עור הפנים המשלב 3 סוגי חימר טהורים עם תמצית אקליפטוס. המסייע לקבלת עור נקי, בעל תחושה רעננה ומראה מאט בכל יום. במגע עם עור לח, מרקם הג'ל הופך לקצף קליל אשר מסייע בהפחתת לכלוך וספיחת ברק שומני.     
(1 דירוגים)
תרחיץ חימר לניקוי אינטנסיבי (שחור)
לראשונה, פיתחו מעבדות לוריאל פריז ג'ל לניקויעור הפנים המשלב 3 סוגי חימר טהורים עם פחם, המסייע לקבלת עור נקי ובעל תחושה רעננה יותר בכל יום.במגע עם עור לח, מרקם הג'ל הופך לקצף קליל אשר מסייע בניקוי אינטנסיבי לעור הפנים על ידי ניקוי לכלוך ושאריות איפור מעור הפנים.- קאולין, חימר טבעי המסייע בספיגה יעילה של עודף סבום ולכלוך.- מונטמורילוניט, חימר בעל ריכוז גבוה של מינרלים, המסייע בהפחתת פגמי עור.- גסהול, חימר טהור המועשר בריכוז גבוה של מינרלים המסייע לקבלת מראה גוון עור אחיד.- פחם, המתפקד כמגנט ומסייע ללכידת לכלוך . התוצאה: החל מהשימוש הראשון, העור בעל תחושה נקייה ומטוהרת. שימוש לאחר שימוש, מתקבלת התחושה שהעור נושם ובעל מראה רענן ומחודש. אופן השימוש: לשימוש יומיומי יש למרוח את הג'ל על עור פנים לח ולעסות בעדינות בתנועות סיבוביות בדגש על איזור המצח, האף והסנטר.לאחר מכן, לשטוף עם מים. מתאים לכל סוגי העור.להשלמת שגרת הטיפוח, יש להשתמש במסכת החימר לניקוי אינטנסיבי מסדרת  PURE CLAY פעמיים עד 3 פעמים בשבוע. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש.אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף מידעם הרבה מים. לשימוש חיצוני בלבד.נא לשמור על האריזה / הצלופן כהוראות שימוש.
(0 דירוגים)
מגבונים להסרת איפור rare flowers - ורוד
שילוב עוצמתי של פרחי ורדים ולוטוס במגבונים להסרת איפור לקבלת עור נקי ובעל תחושה נינוחה בכל יום. בפעולה אחת, המגבון מסייע בהסרה עדינה של לכלוך ואיפור, אפילו העמיד במים, ומותיר את העור נקי, בעל תחושה רכה ומטוהרת ובעל מראה יפה יותר. אופן השימוש: העבירי את המגבון בעדינות על הפנים, העיניים והצוואר מבלי לשטוף.הקפידי לסגור את הלשונית הדביקה לאחר כל שימוש על מנת למנוע התייבשות המגבונים.    
(0 דירוגים)
מגבונים להסרת איפור rare flowers-כחול
שילוב עוצמתי של פרחי ורדים ולוטוס במגבונים להסרת איפור לקבלת עור נקי ובעל תחושה נינוחה בכל יום. בפעולה אחת, המגבון מסייע בהסרה עדינה של לכלוך ואיפור, אפילו העמיד במים, ומותיר את העור נקי, בעל תחושה רכה ומטוהרת ובעל מראה יפה יותר. אופן השימוש: העבירי את המגבון בעדינות על הפנים, העיניים והצוואר מבלי לשטוף.הקפידי לסגור את הלשונית הדביקה לאחר כל שימוש על מנת למנוע התייבשות המגבונים. המארז כולל 25 יחידות
(0 דירוגים)
לוריאל פרחים קרם להסרת איפור rare flowers-ורוד
שילוב עוצמתי של פרחי ורדים ויסמין בקרם להסרת איפור, לקבלת עור נקי ורך בכל יום.הקרם בעל מרקם עדין אשר נמס בזמן המריחה והעיסוי על העור ומסלק כל שרידי איפור, תוך שמירה על העור מפני התייבשות. התוצאה: החל מהשימוש הראשון, העור משיב לעצמו את תחושת הנינוחות. יום אחר יום העור בעל תחושה גמישה, רכה ובעל מראה יפה יותר.  
(0 דירוגים)
לוריאל פרחים ג'ל ניקוי rare flowers-ורוד
שילוב עוצמתי של פרחי ורדים ויסמין בג'ל ניקוי לקבלת עור נקי ובעל תחושה נינוחה ורכה בכל יום.מרקם הג'ל-קרם שלו הופך למוס אוורירי וקרמי במגע עם העור, ומנקה את העור ברכות ללא תחושת התייבשות. התוצאה: החל מהשימוש הראשון, העור משיב לעצמו את תחושת הנינוחות. יום אחר יום העור בעל תחושת גמישות, רכות ובעל מראה יפה יותר. אופן השימוש: מרחי על עור לח והקציפי את ג'ל הניקוי בתנועות סיבוביות ועדינות ולאחר מכן שטפי במים פושרים. לשימוש על הפנים והצוואר מידי בוקר וערב.
(0 דירוגים)
לוריאל פרחים מי פנים Rare flowers- כחול
שילוב עוצמתי של פרחי ורדים ולוטוס במי פנים המשלימים את תהליך הסרת האיפור ומעניקים לעור מראה נקי ורענן בכל יום.מי הפנים מסירים שרידי איפור ולכלוך ומעניקים לעור לחות, נינוחות וחיוניות.      
(0 דירוגים)
לוריאל פרחים חלב פנים Rare flowers-כחול
שילוב עוצמתי של פרחי ורדים ולוטוס בחלב פנים להסרת איפור, לקבלת עור נקי ורענן בכל יום.חלב הפנים בעל מרקם קרמי מסיר איפור ולכלוך ביעילות, מעניק לעור לחות ועוטף אותו ברעננות. התוצאה- החל מהשימוש הראשון, העור משיב לעצמו את תחושת הנינוחות והרעננות. יום אחר יום, בשימוש מתמשך, העור בעל תחושה חלקה ומטוהרת ובעל מראה יפה יותר. אופן השימוש-  מרחי את חלב הפנים הקרמי בעזרת פד צמר גפן על הפנים והצוואר, מידי בוקר וערב.להשלמת תהליך הסרת האיפור ושגרת השתמשי במי פנים מסדרת הטיפוח Rare flowers
(0 דירוגים)
לוריאל פרחים מי פנים rare flowers-ורוד
שילוב עוצמתי של פרחי ורדים ולוטוס במי פנים המשלימים את תהליך הסרת האיפור ומעניקים לעור מראה נקי ורענן בכל יום.מי הפנים מסירים שרידי איפור ולכלוך ומעניקים לעור לחות, נינוחות וחיוניות.   התוצאה: החל מהשימוש הראשון, העור משיב לעצמו את תחושת הנינוחות והרעננות. יום אחר יום, בשימוש מתמשך, העור בעל תחושה חלקה ומטוהרת ובעל מראה יפה יותר. אופן השימוש: הספיגי פד צמר גפן במי הפנים והעבירי בעדינות עלהפנים להסרת שרידי איפור ולכלוך, מידי בוקר וערב. הימנעי מאזור העיניים.  
(0 דירוגים)
לוריאל פרחים חלב פנים rare flowers- ורוד
שילוב עוצמתי של פרחי ורדים ולוטוס בחלב פנים להסרת איפור, לקבלת עור נקי ורענן בכל יום.חלב הפנים בעל מרקם קרמי מסיר איפור ולכלוך ביעילות, מעניק לעור לחות ועוטף אותו ברעננות. התוצאה: החל מהשימוש הראשון, העור משיב לעצמו את תחושת הנינוחות והרעננות. יום אחר יום, בשימוש מתמשך, העור בעל תחושה חלקה ומטוהרת ובעל מראה יפה יותר אופן השימוש: מרחי את חלב הפנים הקרמי בעזרת פד צמר גפן על הפנים והצוואר, מידי בוקר וערב.להשלמת תהליך הסרת האיפור ושגרת הטיפוח, השתמשי במי פנים מסדרת Rare flowers  אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו. יש להימנע ממגע עם העיניים.     
(0 דירוגים)
חלב פנים בתוספת שמני הזנה extraordinary oil
מעבדות לוריאל פריז יצרו את Extraordinary Oil - הסדרה הראשונה של חלב פנים להסרת איפור המכיל שמנים מזינים. חלב הפנים מסיר את האיפור, מנקה את העור ומותיר אותו רענן ונינוח לחוויה שכולה רכות ופינוק. יום אחר יום, העור נראה ומרגיש נינוח ורך למגע כמשי.
(0 דירוגים)
ג'ל קרם ניקוי לתחושת נינוחות סובלים סופט לעור רגיש
תרחיצי ניקוי של לוריאל פריז למראה העור המושלם שלךסדרת הניקויים הוורודה של לוריאל פריז מיועדת לעור יבש ורגיש. היא יעילה במיוחד בהסרת כל שרידי האיפור והלכלוך ומותירה את העור גמיש ונינוח להפליא. ג'ל-קרם ניקוי לתחושת נינוחותג'ל-הקרם מסדרת סובלים סופט בעל המרקם העשיר, מסיר את הלכלוך ומותיר את העור בתחושת נוחות אופטימלית.מראה עור חלק כמשימעבר לפעולת הניקיון, הג'ל מעניק לעור תחושת נינוחות, גמישות ורכות כמשי . ללא תחושת יובש היוצרת אי נוחות.   אופן השימוש: יש לעסות מדי בוקר ו/או ערב על עור לח ולשטוף היטב במים. מתאים לפנים ולעיניים. מומלץ למרוח לאחר השימוש קרם לחות.
(0 דירוגים)
מי - פנים מיסלרים פרש
חדש מלוריאל פריז! מי פנים מיסלרים לניקוי והסרת איפור.בפעולה אחת מי הפנים המיסלרים לוכדים ומסירים את הלכלוך והאיפור מעור הפנים, העיניים והשפתיים. נוסחתם מנקה ומאזנת את העור הרגיל והמעורב והופכת אותו לנקי יותר. התוצאות:מראה העור חיוני, רענן ונקי להפליא.
(1 דירוגים)
מסיר איפור לעיניים ג'ל מיסלר סופט לעיניים רגישות
חדש מלוריאל פריז! ג'ל מיסלר מסיר איפור לעיניים באופן יעיל במיוחד וללא גירוי. מרקם הג'ל מרענן ומעניק לחות לאזור סביב העיניים.
(17 דירוגים)
מסיר איפור עדין לעיניים ולשפתיים
מסיר האיפור הדו-פאזי מלוריאל פריז פותח ספציפית להסרת איפור עמיד לאורך זמן ואף עמיד במים.הפורמולה המרעננת נבדקה אופטלמולוגית והיא מתאימה גם לעיניים רגישות ולמרכיבות עדשות מגע.נבדק דרמטולוגית.
(9 דירוגים)
תמיסת מיסלר סופט
מי-פנים מיסלריים של לוריאל פריז משמשים לניקוי, טיהור והסרת איפור ומיועדים לכל סוגי העור, גם לעור רגיש. המים המיסלריים אהודים על מאפרים מקצועיים, שכן הם מנקים את הפנים ומסירים את האיפור אך עדינים כאילו השתמשת במים מרגיעים.  בפועל הם משמשים כמי-פנים ומסיר איפור גם יחד. תמיסת מי-מיסלר יעילה במיוחד מכיוון שהיא ממגנטת ולוכדת את הלכלוך ועודפי האיפור מפני העור במקום "למרוח" אותם על גביו. היא מותירה את העור רגוע, רך ולא מגורה.
(7 דירוגים)
חלב-פנים סופט
סופט – חלב פנים לעור יבש ורגיש מבית לוריאל פריז, פותח ספציפית לעור רגיש. החלב העשיר, המלא במרכיבים פעילים מרככים, מותיר את העור מוזן, רגוע וחלק כמשי, בעודו מסיר ביעילות לכלוך ואיפור. * היפו-אלרגני, ללא אלכוהול. * נבדק דרמטולוגית. * מסיר מיידית איפור ולכלוך. * מסייע בשיפור ובהבראת מרקם העור.  
(6 דירוגים)
מי-פנים סופט
מי-פנים סופט לעור יבש ורגיש מבית לוריאל פריז, פותחו ספציפית לעור רגיש. מי הפנים, המלאים בחומרים פעילים מרככים, מסירים כל לכלוך ומותירים את העור רך וחלק כמשי. - ללא תחושת יובש או אי נוחות- היפו-אלרגניים - ללא אלכוהול- נבדק דרמטולוגית- מסירים מיידית איפור ולכלוך
(4 דירוגים)
חלב פנים פרש
חלב-הפנים מסדרת סובלים פרש של לוריאל פריז מועשר ברכיבים מטהרים, מסיר איפור מעור הפנים והעיניים (כולל איפור עמיד) ומעניק מראה חיוני ורענן.   
(1 דירוגים)
מי-פנים פרש
מי-הפנים מסדרת סובלים פרש של לוריאל פריז מועשרים ברכיבים מטהרים, מאזנים את העור, מסירים לכלוך ואיפור ומעניקים לעור מראה חיוני ורענן. המוצר מיועד לפנים ולעיניים. מתאים לעור רגיל עד מעורב.
(1 דירוגים)
ג'ל ניקוי פרש
ג'ל לניקוי וטיהור יסודי מבית לוריאל פריז. מיועד לעור רגיל עד מעורב ואינו מכיל סבון. הג'ל מועשר ברכיבים מטהרים ויעיל במיוחד בהסרת לכלוך ומניעת נקבוביות סתומות. תודות לפעולת הניקיון, הג'ל משפר את מראה העור ומענק לו תחושה רעננה וטהורה.
(4 דירוגים)