תפריט נגישות

Karim Rachman

קארים רחמן

Karim Rachman

קארים רחמן נחשב לאחד מאומני האיפור הגדולים ביותר בתעשיית היופי והאופנה בעולם.

קארים נולד ב-1973 במרסיי שבצרפת. הוא אמן האיפור המפורסם ביותר והמוערך ביותר בקרב מעצבים, עורכי מגזינים, אמני איפור מובילים אחרים וסלבס מהשורה הראשונה.

הכישרון המרהיב שלו גורם לו לככב באופן קבוע במגזיני האופנה היוקרתיים ביותר כמו "ווג", "נומרו", "הרפר'ס בזאר", "אל" (Elle), "אלור" ו"הניו יורק טיימס". להט היצירה שלו מוביל לשיתופי פעולה קבועים עם מעצבי האופנה, הצלמים והבמאים המפורסמים והידועים ביותר בעולם, כמו ז'אן-בפטיסט מונדינו, פטריק דמרשלייה, טרי ריצ'רדסון, קארל לגרפלד, מריו טסטינו ופיטר לינדברג.
במילים אחרות, הוא פשוט מבוקש... 

לקארים, שגדל אצל סבתו יחד עם 5 אחיותיו, הערכה ואהדה ייחודיות ליופי נשי. הוא החל את שיתוף הפעולה שלו עם לוריאל פריז ב-2010, כאשר מהיום הראשון הוא קלט באופן מושלם את הרוח של לוריאל פריז כמותג יוקרתי אך נגיש לכל אשה.

קארים מאמין בכל ליבו בשיתוף הידע, טכניקות העבודה וה"סודות" שלו כמו גם במתן עצות למומחים אחרים וללקוחות באמצעות השימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר ובמוצרים פורצי דרך. 

הוא שואב השראה מצילום, מאופנה ומקולנוע, כשהיצירות שלו בדרך כלל מאופיינות באסתטיקה אוונגרדית ומודרנית להפליא. ההתמקדות העיקרית שלו ותשוקתו המרכזית הן, ללא צל של ספק, להמשיך להוביל את היצירתיות והמומחיות של לוריאל פריז בעולמות האיפור והטיפוח.