תפריט נגישות

Amber Heard

אמבר הרד

Amber Heard

אמבר הרד חסרת פחד, שנונה וחכמה, קוראת תיגר על ההגדרות ודוחה את המוסכמות, שחקנית הוליוודית ואישה העומדת מאחורי מחויבויותיה.

לדברי אמבר הרד על בחירתה לשגרירה חדשה של לוריאל פריז: "תמיד אהבתי את ההנאה שביופי ואת כוחו של השינוי. כבוד גדול הוא לי להיות הדוברת של מותג היופי הדינמי לוריאל פריז, האהוב בכל רחבי העולם, המותג שאמר עוד לפני שנולדתי, ועדיין אומר לנשים שמגיע לנו הטוב ביותר. כבוד גדול הוא לי להצטרף למשפחת לוריאל, משפחה של מחוללי שינויים. אני מרגישה כמו אותן נשים – חברותיי השגרירות – את הרצון לייצג את הקול, את העוצמה, את התנועה, את הדעה."

כבר מהתפקיד הראשון של אמבר הרד ב"אורות ליל שישי", השחקנית תורמת את הדינמיות המתפרצת שלה לקומדיות רומנטיות, סרטי מתח ולאחרונה לשוברי קופות בז'אנר גיבורי על: כ-מרה Mera ב"ליגת הצדק", ובתפקידה כמלכת האטלנטיס ב"אקווהמן" Aquaman {איש המים}, הסרט שכולם מצפים לו בכיליון עיניים, ושעתיד לצאת לאקרנים ב-2018.

כיום, כפנים החדשות של לוריאל פריז, אמבר הינה שגרירה מודרנית ליופי טבעי, עוצמתי ומעורר השראה.

בגיל 32, היא מטיפה לשוויון בהוליווד, וקוראת לכתוב סיפורים על נשים ותפקידים לנשים שייכתבו ע"י נשים, לצד המחויבויות הפילנטרופיות שלה בארה"ב וברחבי העולם. אמבר תומכת נלהבת בזכויות נשים, ילדים ולהט"בים. הרד, אשר מאמינה בכוחה המרפא של האמנות, חברה גם ב-Art of Elysium, ארגון המעצים אמנים וקהילות נזקקות להתפתח ולצמוח דרך האמנות. היא חזרה לאחרונה מנסיעה הומניטרית לירדן שם ביקרה פליטים מסוריה עם The Syrian American Medical Society – SAMS האגודה הרפואית הסורית-אמריקאית – ארגון שעוסק בהצלת חיים. ב-2018, ביום השנה ה-70 להכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם, אמבר תאחד כוחות ותשתף פעולה עם הלשכה לזכויות האדם באו"ם.

בקרוב, הרד תשתף פעולה עם אליזבת מוס על המסך בסרט Her Smell, ואז תופיע במותחן הרומנטי Run Away With Me. בהופעתה הראשונה עבור לוריאל פריז בפסטיבל הסרטים בקאן 2018, השחקנית תככב בתוכנית The WORTH IT SHOW, טוק שואו {תכנית אירוח} אשר חולק כבוד לנשים בקולנוע, ליופי ואף מעבר, בהשראת המסר הידוע והמוכר של המותג בכל רחבי העולם.

לדברי פייר עמנואל אנז'לוגלו, הנשיא העולמי של לוריאל פריז, על בחירתה של אמבר הרד כשגרירה: "אמבר שייכת לדור החדש של שחקניות אשר משכתבות את התסריט כאשר מדובר בלהשמיע את קולן, האנרגיה שאמבר הרד מביאה למטרות הצדקה שלה, למטרות בהן היא תומכת, ולמשחק שלה הופכת אותה לשגרירה חזקה ועוצמתית של לוריאל פריז, בעודנו מצעידים קדימה את היופי של "כי מגיע לי הטוב ביותר" ל-2018."