תפריט נגישות

Elle Fanning

אל פנינג

Elle Fanning

אל בת ה-19 הינה שחקנית עולה, שמהתפקיד הראשון שלה, בהיותה רק בת שנתיים, התפתחה וצמחה על המסך וכיום היא נחשבת לאחת הכוכבות הצעירות והמבטיחות. ההופעה שלה על גבי גיליון הוליווד של ואניטי פייר, "חלום שאין לתארו", הפך למציאות, ומקומה של אל בקרב האליטה ההוליוודית נחתם. עם זאת, לאורך הנסיקה המטאורית הזו, היא הצליחה לשמור על אווירה של מסתורין בכל הקשור לחייה הפרטיים. 

"המילה "נרגשת" איננה מתארת עד כמה אני נלהבת ומתרגשת להיות הדוברת של לוריאל פריז. לוריאל פריז מציג תמיד את האיזון המושלם בין יצירתיות ויופי– איזה כיף אנחנו עומדים לעשות!"       

אל הינה שגרירה מודרנית ליופי טבעי, עוצמתי ומעורר השראה. מחוץ למסך, היופי שלה מגוון באותה מידה. עם עור חרסינה קורן וזוהר, היא יכולה להיות נערת פוסטר המציגה איפור שנראה טבעי לחלוטין, "ללכת עם ולהרגיש בלי". יחד עם זאת, אסור לנו ללכת שולל אחרי השלווה השברירית שלה, מאחר ואל פנינג יכולה להפוך את המראה שלה ממראה הוליוודי קלאסי לחדשני ומהפכני: צללית עיניים בכל צבעי הקשת, נצנצים על הפנים, או שיער בצבע ורוד, אם נציין חלק מהמראות האחרונים שלה. אל כיכבה בקמפיינים של אופנה, והיא נראית בקביעות בשורה הראשונה בתצוגות אופנה כדי לתמוך במעצבים.