תפריט נגישות

!העור (גיל) זהב

עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

במהלך השנים, העור שלנו משנה את צרכיו. בהגיעו לגילאי החמישים ובעשורים שלאחר מכן, הצרכים הללו ברורים ומוגדרים: עורך הופך יבש יותר מבעבר. סימני הגיל כבר ניכרים, בין אם מדובר בקמטים, רפיון או אובדן נפח מהלחיים ומהלסתות. ייתכן ועורך איבד את החיוניות הזוהרת האופיינית לעשורים מוקדמים יותר, וכעת ניכר חוסר באחידות הגוון בפנים.

"לא ניתן למלא או למחוק קמט שהרווחנו ביושר", כך אומרים. זה נכון; מראה של קמטים שנוצרו על פנינו במרוצת השנים ניתן לשפר, וכמובן למנוע טרם הופעתם; אך לא ניתן להעלימם לאחר שהתמקמו ונגלו לעין. אך מראה בוגר של העור לא נגרם על ידי קמטים בלבד. מראה כללי מורכב ממרקם העור, מאיכותו, מהגוון שלו (אם הוא אחיד, המראה הופך צעיר יותר בהכרח) וממוצקותו. במראה המרקם, הגוון ובקצת התחדשות התאים, ניתן בהחלט לטפל.

כיום, עולם הקוסמטיקה פיתח יכולות לשפר את מראה העור גם בשלבים בהם סימני הגיל כבר ניכרים. אם בעשורים קודמים דיברנו על מניעה וטיפול בקמטים, כאן אנו מתמקדים בהאצת התחדשות תאי העור, ומשם בהשבת הזוהר והחיוניות שאפיינו אותו.

הודות להתקדמות טכנולוגית משמעותית במעבדות המותג, לוריאל פריז משיק מחדש את סדרת רנסנס CELL RENEW, המיועדת לצרכים היחודיים של גילאי ה- 50+. סדרה אלגנטית זו, בשחור ובזהב- כרמז לרכיבים היחודיים שבה, כוללת קרם יום, קרם לילה, קרם עיניים וסרום משקם זהוב למראה עור זוהר ואיכותי יותר,

תועלות אלו מושגות בעזרת שני רכיבים מרכזיים:

-         תמצית מפטריית הכמהין הנדירה: דרושים משאבים עוצמתיים על מנת לאתר ולהפיק שימוש אפקטיבי מכמהין, פטרייה נדירה שגדלה תחת האדמה בלבד. בלוריאל פריז משתמשים ביכולות החידוש היעילות שלה, על מנת להאיץ את התחדשות התאים ולהשיג מראה עור איכותי, זוהר ורענן יותר.

 

-         תמציות תה שחור: נוגד חמצון עוצמתי, המגן על העור מהשפעות הסביבה המזיקות, הגורמות לעורינו להיראות בוגר יותר ויותר. ברפואה הסינית, תה שחור נמצא בשימוש גבוה הודות לתועלות שלו. כאן, תמציות התה עברו תהליך של תסיסה, ולכן נוגד החמצון הטבעי הזה הפך עוצמתי אפילו יותר.

 

ומה קורה בלילה?

העור מתנהג בצורה שונה בשעות היום ובשעות הלילה. ביום, משאביו מופנים להגנה על הגוף מפני נזקי הסביבה. בלילה, אותם המשאבים מופנים לתהליך התחדשות התאים: העור סופג פי 2 מאשר ביום, ויקבל באהבה קרמים מטפחים בעלי רכיבים פעילים או מזינים בשעות הללו. לכן, קרם הלילה בסדרת רנסנס CELL RENEW מועשר גם ברכיבי הזנה, לניצול שעות הטיפוח היעילות, העשרת העור ושיפור מרקמו.

סרום הוא תמצית מרוכזת של חומרים פעילים. השימוש בסרום לפני קרם היום או הלילה, כחלק קבוע משגרת הטיפוח, חשובה לאין ערוך. החומרים הפעילים שבסרום מחלחלים ביעילות לעור הנקי, ומעצימים את פעולת קרם היום או הלילה, שיונח מיד אחר כך. משתמשים שמקפידים על שילוב סרום בשגרת הטיפוח, יחד עם קרם יום או לילה, מדווחים על תוצאות מהירות בהרבה, מאשר אלה המשתמשים בקרמים בלבד. שימוש בסרום חשוב במיוחד בעור בוגר. בלוריאל פריז שקדו גם על חוויית המשתמש, ופיתחו עבור סדרת רנסנס סרום בעל חלקיקים מוזהבים, שמשווים מראה קורן וטבעי לעור. כך, התוצאות אמנם ניכרות לאחר שימוש יומיומי; אך העור מקבל מראה רענן יותר כבר לאחר השימוש הראשון. זאת כמובן, נוסף על התועלות שברכיבים הפעילים שבסרום.

מהי שגרת הטיפוח המומלצת לעור בוגר?

שגרת טיפוח נכונה ומלאה מורכבת משלושה שלבים: ניקוי טיהור ולחות. בשלב הניקוי, העדיפו ניקויים שלא מייבשים את העור. לדוגמה: חלב פנים או מי מיסלר. ניקויים אלה יעשו את העבודה ואף יסירו איפור אם יש בכך צורך; אך ישמרו את הלחות בעור מבלי לגרותו או לפגוע באלסטיות שלו.

לאחר הניקוי, השתמשו במי פנים המיועדים לעור יבש ורגיש. מי הפנים מסירים תאי עור מתים ומצמצמים מראה נקבוביות פעורות.

השלב השלישי והאחרון מתייחס לקרם הלחות, או למעשה לטיפול האנטי אייג'ינג. ראשית, הניחו סרום רנסנס CELL RENEW על עור נקי, והמתינו דקה לספיגה. אחריו, הניחו שכבה דקה של קרם יום או לילה. לאחר קרם יום, ניתן כמובן להתאפר כרגיל.