תפריט נגישות

Cannes Film Festival-Get The Look

מראה האיפור הרשמי לפסטיבל קאן 2018 מלוריאל פריז

מאת עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

הלוק הרשמי של לוריאל פריז לשטיח האדום של פסטיבל קאן הקרוב עושה שימוש בריסים דומיננטיים ומפתים מאין כמוהם, לצד שפתיים אדומות וקלאסיות, עם דגש על שרטוט מדויק ועל-זמני. מעוניינת להעתיק מדוטצן קרוס את הלוק המהפנט הזה, באמצעות אותם המוצרים בהם השתמשו מאפרי העל של לוריאל פריז?

קבלי כמה פרטים מבפנים:

1. התחילי במייק אפ בגוון העור ובגימור מאט ללא הברקות או החזרי אור; אסור לטעות כשכל המצלמות מכוונות אלייך! נסי את אינפליבל מאט; מייק אפ בכיסוי מלא ועמידות מתמשכת ל-24 שעות.

INFAILLIBL_MATTE_10

2. הוסיפי סומק ורדרד וטבעי בנגיעות עדינות על תפוחי הלחיים; משכי לכיוון עצמות הלחיים. השתמשי בפלטת הסמקים של לוריאל פריז בגוון ROSE, ובחרי מתוכה את הגוון האהוב עלייך. למראה סופר מקצועי, הניחי וטשטשי בעזרת מברשת סומק וקונטור 05 של לוריאל פריז, שתסדר לך לוק עם פיניש של מאפרי על.

blush paint_1

3. עצבי, מלאי וסרקי את גבותייך עם מסקרה לגבות BROW ARTIST PLUMPER, המכילה סיבים שמעשירים את הגבה במראה טבעי. דוטצן השתמשה בגוון החום הבהיר; בחרי את הגוון שלך לפי צבע שיער הראש.

Capture_1

4. להדגשת הריסים במראה עוצמתי, מלאכותי וגדול מהחיים, השתמשי במסקרה X-FIBER. התחילי בפריימר השחור, שיכפיל את עובי ריסייך. לאחר מכן, המשיכי עם הצד השני, שם מחכה לך פורמולה עשירה בסיבים שיפציצו את מניפת הריסים שלך בנפח ואורך אקסטרימיים. זכרי... אנחנו כאן כדי לכבוש שטיח אדום, לא פחות!

_D7_90_D7_A7_D7_A1_20_D7_A4_D7_99_D7_99_D7_91_D7_A

5. לחתימת הלוק בנשיקה לוהטת, התחילי בעיפרון שפתיים אינפליבל, בגוון אדום נקי. תחמי את שפתייך בעזרת העיפרון; אם את חשה שאינך מיומנת, פשוט תני לזה זמן: עקבי אחרי צורת השפתיים הטבעית שלך עד שתהיי מרוצה מהתוצאה.

105 red fiction copy

6. מלאי את שפתייך בעזרת שפתון קולור ריש באדום דם; גוון 347 הקלאסי, בעל תת הגוון הקר, יתאים לכולם וישווה לשינייך מראה בוהק ולבן יותר.

color richw matte347