תפריט נגישות

Total Repair 5

שחיקה יומיומית עלולה לשבור את המעטפת החיצונית של השיער ולהחליש את סיב השערה. השיער נחלש ונראה חסר נפח וחסר חיים וכן עמום וחסר ברק.

סובלת משיער פגום במיוחד? דמייני שהיית יכולה לשקם את המראה והתחושה של השיער שלך...

מידי יום ביומו השיער שלנו נתון להשפעות מזיקות של הסביבה (שמש, רוח, גשם, זיהום) אך גם השפעות שאנו יוצרים בעצמנו בניסיונות שונים לעצב אותו ולהעניק לו מראה יפה: החלקה, ייבוש במייבש שיער, קרמים וג'לים למיניהם ואפילו תסרוקות שונות. כל זה מסב נזק לסיב השערה ומותיר את השיער שלנו יבש, עמום, חלש, שברירי וחסר שליטה.  

הנזק המצטבר לשיער נובע מהרבה מאד סדקים זעירים, מעין "פצעים" מיקרוסקופיים, שגדלים עם הזמן מאחר ששכבת המגן של סיב השערה נשחקת.
דבר זה גורם לשיער לאבד בהדרגה את הרכות, הברק, החוזק והעמידות שלו. בשונה מהעור, השיער איננו מבנה חי כך שהנזק הוא בלתי הפיך.

הפיתרון שלנו לנזקים האלה? אלביב טוטאל ריפר 5

סדרת טיפוח השיער אלביב טוטאל ריפר 5 נולדה בברזיל, מהשווקים הגדולים ביותר בעולם לטיפוח שיער פגום.
אחרי שלמדנו ובחנו את שיערן של "המכורות לשינויים בשיער", שמוכנות לעשות כל ניסוי ובדיקה על השיער שלהן, גילינו שיער שבור, פגום ופגוע שהיה זקוק לשיקום עמוק ויסודי.

טוטאל ריפר 5 מביא עימו את הטכנולוגיה החדשה המכילה ביו סרמיד והוא פועל בשלושה שלבים: 

1) מסייע בבניה מחדש והחלקת פני שטח השערה
2) משקם ומחזק את סיב השערה.
3) שטח פני השערה הופך לאחיד וחלק יותר.   

חדשנות

נוסף על הכנסת טכנולוגיה חדשה לסדרה הקיימת, יצרנו מוצר חדש לחלוטין כדי שתוכלי לשקם את שיערך בכל מקום ובכל זמן. הכירי את הקרם המשקם מסדרת טוטאל ריפר 5, המאפשר שיקום ממוקד וארוך טווח.
מדובר בקרם אוורירי במיוחד החודר מיידית לסיב השערה לפעולה משקמת נגד קצוות מפוצלים**, נגד שבירה*, ונגד שיער נוקשה ולא נשלט.

* נבדק באמצעות מכשור, לאחר 5 שימושים בשילוב עם שמפו ומרכך מהסדרה. ** נבדק באמצעות מכשור, בשימוש עם השמפו מהסדרה.