תפריט נגישות

איך תשמרי על עמידות השפתון?

מזג האוויר הקריר משפיע (גם) על השפתיים שהופכות יבשות וחיוורות. הנה כמה טיפים שישמרו על מראה שפתיים בריא ומטופח ולאורך זמן. חתום בנשיקה

נטע קרצו-נייגר, לוריאל פריז

קצב החיים המסחרר שלנו עורר את הצורך להשיג מקסימום תוצאות במינימום זמן; כך גם נולדה הדרישה למוצרי איפור עמידים לאורך זמן, אשר אינם דורשים תחזוקה וחידוש (נוסח המנהג "לפדר את האף"). מותגי קוסמטיקה רבים מציעים מוצרים בעלי עמידות גבוהה יותר של פיגמנט על השפתיים, העוטף אותן היטב ולא ממהר להימחק.

 

החורף מקפל בתוכו יותר יובש באוויר ופחות לחות. עונה מצוינת להשתמש בשפתון עמיד העוטף את השפתיים בלחות מתמשכת. טיפ: מומלץ למרוח לחות או פריימר לשפתיים לפני השימוש. או להשתמש בשפתון מקרון החדש של לוריאל פריז, המצטיין בעמידות עד 16 שעות(!), בגימור מאט מוחלט ובריח נפלא ונשי. אפשרות נוספת היא שפתון אינפלבל של לוריאל פריז ב-2 שלבים: שכבת צבע ושכבת לחות מעליה.

 

טיפים לשפתיים רכות, חלקות ומטופחות:

  1. 1. הקפידי לנקות באופן יומיומי את השפתיים בעזרת קיסם טבול במים (או במי פנים) לפני האיפור.
  2. 2. השתמשי במברשת שיניים (יבשה) ועברי איתה על שטח השפתיים. תתפלאי לגלות כמה חלקות ואדמדמות הן הופכות להיות.

כך תשמרי על עמידות השפתון:

  1. -לפני הכול: חשוב לנקות את השפתיים באמצעות צמר גפן מהול במי פנים. כבר בפעולה הזו אנחנו למעשה מעבות את השפתיים, שלעתים מטשטשות בגלל שאריות מייק אפ המקטינות את שטח הפנים של השפתיים.
  2. -השתמשי בקוניסלר: הניחי על השפתיים קוניסלר בעזרת כריות האצבעות. לאחר מכן, מרחי את השפתון האהוב עליך.
  3. -כבוד לפודרה: לאחר איפור השפתיים בשפתון, הניחי שכבת פודרה קלילה מעליו. הפודרה תקבע את השפתון ותספוג את השומניות.
  4. -מייק אפ: הניחי שכבת מייק אפ על השפתיים (למתקדמות, ניתן לקבע אותה בעזרת מעט טלק). משחי את השפתון בשכבה חלקה על השפתיים, הניחי שוב טלק. לאחר מכן מרחי שכבה נוספת (ואחרונה!) של השפתון.
  5. -עפרון שפתיים: ניתן למלא את כל שטח השפתיים בעזרת עפרון שפתיים ולאחריו להניח את השפתון. הפעולה תעניק חיזוק עמיד לשפתון. אפשר לטפוח עם כרית פודרה.
  6. -מומלץ להשתמש בשפתון עמיד שאינו מייבש את השפתיים (כך למשל, שפתון נוזלי עמיד LESS MACARON העמיד עד 16 שעות בגימור מאט מושלם ובניחוחות ממכרים, או Infaillible long lasting lip color של L'Oreal Paris, העמיד עד 24 שעות ומעניק צבע אינטנסיבי ותחושת רכות ממושכת בשני שלבים פשוטים).

טיפ למתאפרת:

הניחי את השפתון מיד לאחר הנחת הבסיס ולפני איפור העיניים והלחיים. כך לא תגזימי עם כמות הצבע :)