תפריט נגישות

סרום- התמצית שעושה את ההבדל

סרום- התמצית שעושה את ההבדל

מאת: עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

 

אחת השאלות הפופלריות ביותר, היא- מה זה סרום?

סרום הוא תמצית מרוכזת של חומרים פעילים. השימוש בסרום לפני קרם היום או הלילה, כחלק קבוע משגרת הטיפוח, חשובה לאין ערוך. לפני הנחת סרום לפנים, יש לוודא שעור הפנים נקי מאיפור ומלכלוך; כאשר מניחים מעט ממנו, החומרים הפעילים שבסרום מחלחלים ביעילות לעור הנקי, ומעצימים את פעולת קרם היום או הלילה, שיונח מיד אחר כך. משתמשים שמקפידים על שילוב סרום בשגרת הטיפוח, יחד עם קרם יום או לילה, מדווחים על תוצאות מהירות בהרבה, מאשר אלה המשתמשים בקרמים בלבד. שימוש בסרום חשוב במיוחד בעור בוגר. בלוריאל פריז שקדו גם על חוויית המשתמש, ופיתחו עבור סדרת רנסנס סרום בעל חלקיקים מוזהבים, שמשווים מראה קורן וטבעי לעור. כך, התוצאות אמנם ניכרות לאחר שימוש יומיומי; אך העור מקבל מראה רענן יותר כבר לאחר השימוש הראשון. זאת כמובן, נוסף על התועלות שברכיבים הפעילים שבסרום.

מתי מתחילים, ומהי שגרת הטיפוח המומלצת?

מומלץ להתחיל לשלב סרום בשגרת הטיפוח כבר בגילאי ה-20 המאוחרים. באופן כללי, שגרת טיפוח נכונה ומלאה מורכבת משלושה שלבים: ניקוי טיהור ולחות. בשלב הניקוי, העדיפו מוצרי ניקוי לפנים שלא מייבשים את העור. לדוגמה: חלב פנים או מי מיסלר. ניקויים אלה יעשו את העבודה ואף יסירו איפור אם יש בכך צורך; אך ישמרו את הלחות בעור מבלי לגרותו או לפגוע באלסטיות שלו.

לאחר הניקוי, השתמשו במי פנים המיועדים לעור יבש ורגיש. מי הפנים מסירים תאי עור מתים ומצמצמים מראה נקבוביות פעורות.

השלב השלישי והאחרון מתייחס לקרם הלחות, או למעשה לטיפול האנטי אייג'ינג. כאן גם נכנס הסרום לתמונה. ראשית, הניחו סרום מסדרת האינטי- אייג'ינג החביבה עליכם, על עור נקי, והמתינו דקה לספיגה. אחריו, הניחו שכבה דקה של קרם יום או לילה. לאחר קרם יום, ניתן כמובן להתאפר כרגיל.