תפריט נגישות

Best tips for a gorgeous glow

מיטב הטיפים ללוק זוהר נכון

מראה זוהר לסתיו 2017- מאט, מבריק, מהפנט

עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

 למרות שחם ולח כאילו שהקיץ עדיין בעיצומו, הסתיו מעבר לפינה, החגים כבר כמעט כאן, וזה בדיוק הזמן להתחיל ולחשוב על הלוק המושלם לתקופה היפה הזו. את רוצה להראות קורנת, אבל להרגיש נינוחה. רעננה וזוהרת, אך גם לא מתאמצת מידי. הפתרון המושלם הוא פשוט- שילוב של גימורים של מאט ומבריק יחד! כי כולנו יודעות: אנחנו רוצות לשלוט בהברקות, אך מעוניינות לתת לעצמנו לזהור... באותו הזמן!  

כך תעשי זאת:

בחרי במייק אפ בגימור מאט, בגוון שהולם במדויק את גוון עורך. אם את נוהגת להשתזף, ודאי שהגוון הנבחר זהה לגוון עור המחשוף.  אינפליבל מאט יעשה בשבילך את העבודה ויעמוד בגבורה גם בפני היום החם ביותר בשנה.

INFAILLIBL_MATTE_30

למידע נוסף על מייק-אפ אינפליבל - לחצי כאן

ברונזר יכול לשוות לך מראה שזוף, או להעניק לך כלי לעיצוב וחיטוב הפנים. הפעם, נבחר באופציה השנייה. בעזרת ברונזר מאט בגוון טבעי, כגון גלאם ברונז דואו, נדגיש את עצמות הלחיים. טפחי בקלילות עם מברשת רחבה (נסי את מברשת פידור 04) תחת עצם הלחי, וטשטשי לכיוון הלסת.

למידע נוסף על ברונזר BACK TO BRONZE - לחצי כאן

זוהר אמיתי מתחיל מבפנים, אבל אין כמו עזרה איכותית מבחוץ: בחרי בשימר נוזלי מסדרת טרו מאץ' בגוון זהב, טפטפי מספר טיפות על קצות האצבעות והדגישי בטפיחות את עצם הלחי. בעזרת פלטת הארה (במרקם אבקה), האירי בטפיחות מברשת את תפוחי הלחיים. מברשת סומק וקונטור 05 תהיה אידיאלית לכך!

HIGHLIGHT_1300x1000(3)

למידע נוסף על היילייטר נוזלי טרו מאץ' - לחצי כאן

העניקי לריסים נפח והרמה בעזרת מסקרה VML  פאטאל; הנפח המתקבל כה צפוף, וההרמה כה מרשימה, שנדמה שעטית בבוקר מניפת ריסים מלאכותית ומרשימה.

3600523310524 לוריאל פאם פאטאל_1

למידע נוסף על מסקרה VMW פאטאל - לחצי כאן

הגבות מהוות מסגרת לעיניים; בלעדיהן מראה איפור אינו שלם. מלאי אותן בעזרת BROW ARTIST SCULPT, עיפרון רך כל כך שעל הגבות ייראה טבעי כצללית. לאחר מכן הברישי בעדינות וקבעי אותן בעזרת מסקרה ייעודית לגבות, שתעניק להן מראה טבעי ומלא. מתלבטת באיזה גוון לבחור? כמובן, בגוון הקרוב ביותר לצבע שיער ראשך.

sculpt_1

למידע נוסף על BROW ARTISIT SCULP  - לחצי כאן

לסיום, נותיר נשיקת צבע גלוסית שובבה והכי חשוב.. עמידה! שפתון הלחות העמיד סקסי באלם יגן על שפתייך מהתייבשות, ובו בזמן יעטוף אותן בגוון סקסי לבחירתך.

sexi balm 1300x1000

למידע נוסף על סקסי ליפ באלם  - לחצי כאן

ושיהיה לך חג שמח!

עדי פרג'י וכל צוות לוריאל פריז