תפריט נגישות

The power of Laser X3

קמטים? הכירו את הכח של סדרת לייזר

מאת: עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

הקמט הראשון כבר צץ. הוא פתאום בולט לעינינו, ואנו מתחילים לחפש פתרונות שישפרו את מראה עור הפנים ואולי יעכבו את סימני הגיל מלהמשיך ולהופיע. חלקינו מתעניינים בתהליכים קוסמטיים רפואיים, כמו טיפול בקרני הלייזר, שמתמקדות בשיפור מראה קמטים. אם היו שואלים אותנו מה אנחנו בעצם רוצים להשיג בטיפול כזה, רובינו, בעיקר בעשור הרביעי לחיים, היו אומרים אחד או יותר מהדברים הבאים: שיפור מראה קמטים, מתיחה טובה לעור, ומראה מוצק יותר.

לייזר X3 : איך הפלא הזה עובד?

במוצרי סדרת הטיפוח לייזר X3 קומפלקס רכיבים בריכוז גבוה, המתבסס על טכנולוגיית הלייזר, ויוצרת אפקט דומה בתאי העור. התוצאה? מתבטאת ב-3 דרכים: צמצום מראה הקימטוטים, אפקט מתיחה לעור, ומראה מוצק יותר.

הפורמולה הייחודית של הרויטליפט לייזר, מועשרת במולקולת פרוקסילן 3%, פטנט רשום של לוריאל פריז. מדובר במולקולה עוצמתית המדמה את פעילות הגירוי שיוצרת קרן הלייזר. היא חודרת ביעילות לבסיס השכבה הראשונה של העור (אפידרמיס), ומשם מסייעת ביעילות במיצוק מראה העור ובחיזוק סיבי הקולגן.

יחד עם פרוקסילן, שולבו שני רכיבים המגבירים את יעילותה: האחד הוא ה-LHA , רכיב המסייע בסילוק יעיל של תאי העור המתים, ובכך מעודד את התחדשות תאי העור; והשני הוא חומצה היאלורונית, רכיב הנמצא בעורינו באופן טבעי ואוגר מולקולות של לחות. בעשותו זאת, הוא תורם למראה הנפח הצעיר והמחמיא בעור הפנים.

בסדרת REVITALIFT LASER  ארבעה מוצרים: קרם יום לפנים, קרם לילהסרום המכיל תמצית מרוכזת של רכיבים פעילים, וקרם עיניים בעל אפליקטור מתכתי, המקרר באפקטיביות את איזור העיניים ובכך מסייע בהפחתת נפיחויות באיזור. כל מוצרי הסדרה מסייעים בשיפור מראה קמטוטים ומסייעים במניעתם; וכן מסייעים במיצוק העור ובאפקט של מתיחה. שגרת הטיפוח המומלצת היא להניח על עור פנים נקי מלכלוך ומאיפור 3 טיפות של הסרום מסדרת הלייזר; בבוקר- להניח מעליו את קרם היום לפנים, ובערב- להניח מעליו את קרם הלילה מהסדרה. באיזור העיניים יש להניח אך ורק את קרם העיניים, אשר מותאם בדיוק לעור העיניים הרגיש.

לכל מוצרי הסדרה