תפריט נגישות

צבע שיער ללא אמוניה

חווית צביעת שיער נעימה ובריאה!

תרבות צביעת השיער הביתית הולכת וגדלה בשנים האחרונות ובמיוחד עכשיו, כשכולנו נאלצים להישאר בבתים, המספרות סגורות והשורשים ממשיכים לגדול מבלי להתחשב במציאות החדשה שפוקדת אותנו.

לצד הגידול בנשים (וכן, גם גברים!) הצובעים את השיער לבדם בבית, נכנס לעולם גם שחקן חדש בתחום צבעי השיער – צבע ללא אמוניה!

אז מה זה בכלל אמוניה? למה צריך אמוניה בצבע? מה זה צבע ללא אמוניה? ומה עדיף?

היום נענה על כל השאלות ונעשה לכם סדר בבלגאן!

-ראשית, נתחיל בלהבין מהי בכלל אמוניה?

 • אמוניה זה חומר כימי, לרוב בצורת גז המכילות בין היתר חנקן ומתמוססת במים. האמוניה קיימת גם בטבע וגם מיוצרת בתהליכים כימיים ונחשבת לחומר גלם תעשייתי מהחשובים והנפוצים בעולם במגוון גדול של תחומים.
  האמוניה היא חסרת צבע אך בעלת ריח לא נעים שאנו מריחים ב
  מהלך צביעת שיער במספרות וגם בבית בצבעים המכילים אמוניה.
 • -מהו תפקיד האמוניה בצבעי השיער?
   
 • על מנת להגיע לתוצאות צביעת שיער איכותיות ולאורך זמן, אנו צריכים לחדור לתוך סיב השערה ולצבוע אותה מבפנים. השכבה החיצונית, המעטפת של השערה נקראת – קשקשת והיא בנויה ממש כמו קשקשים של דג בחפיפה אחד על השני. על מנת להגיע אל לב סיב השערה אנו צריכים לחדור את שכבת הקשקשת וזהו בדיוק תפקידה של האמוניה.
  האמוניה מזיזה מעט את הקשקשים ומרימה אותם כך שנפתחים מרווחים המאפשרים לחדור את הקשקשת ואז צבע השיער יכול לעשות את עבודתו, לשנות את פיגמנט הצבע של השיער ולעטוף אותו בגוון. ככל שנצליח לחדור יותר לעומק השערה כך תוצאת הצבע תהיה טובה יותר, תכסה יותר ותחזיק לאורך זמן ארוך יותר.
 • -איך עובד צבע ללא אמוניה?
  על מנת להגיע לתוצאת צביעת שיער טובה ולאורך זמן, הפיגמנט של הצבע צריך לחדור את שכבת המעטפת. צבעי השיער ללא אמוניה של לוריאל משתמשים בטכנולוגית שמנים ייחודית בעלת ניחוח נעים, אשר מדמה את פעולת האמוניה, רק פחות מייבשת ופחות מזיקה לשיער.

 • -איך זה עובד? צבעי השיער ללא האמוניה מכילים תערובות של שמנים טבעיים מפרחים שונים (כמו פרח חמנייה, פרחי פסיפלורה ועוד) אשר מחליקים וחודרים בין החריצים של קשקשת השערה מבלי לפתוח אותה ולהזיק לה וכך השמנים מחדירים את הפיגמנטים של הצבע לעומק סיב השיער.
  השימוש בשמנים הטבעיים לא רק שלא פוגע בשיער, הוא גם שומר עליו ומזין אותו. השמנים מעניקים לשיער מראה יפה ובריא במיוחד בעל רכות מלטפת וברק חיוני. השמנים הפרחוניים גם תורמים את ניחוחם הפירותי ומעניקים לנו חוויית צביעת שיער נעימה ובריאה.
 • המדריך המלא לצביעת שיער ביתית נוחה וקלילה עשי זאת בעצמך! לחצי כאן