תפריט נגישות

2018 Hair Trends

הטרנדים החמים בעולם השיער ל2018

רמז: סטייל מפתיע בניחוח רטרו, זריקות של צבע ועוד... כך תעצבו את שיערכם בשנה הקרובה:

מאת עדי פרג'י מנהלת הדרכה לוריאל פריז

איפור לשיער! פאשניסטה... קולוריסטה. השנה, האיפור יוצא מגבולות הפנים ועובר גם לשיער שלנו. לא משנה מהי התסרוקת הקבועה שלכם או צבע שיערכם, תוכלו לאמץ את אחד הטרנדים החזקים לעונה ולהוסיף פס, קצוות או רמיזה של צבע לשיערכם. בעזרת ספריי המכיל צבע חי ולוהט שמתקבע היטב לשיער ואינו יורד – עד החפיפה כמובן, תוכלו להקפיץ את הלוק ולהיראות שונה בכל יום. שימו לב לצבע הלוונדר שיהיה להיט אמיתי השנה לאור הגדרתו כ"צבע הנכון ל-2018" על ידי חברת פנטון, וכן לורוד ולתכלת. ממש כמו החלפת צבע בצלליות העיניים או בגוון השפתון, גם השיער יוכל ליהנות מ"איפור" מותאם, בהתאם ללוק ולמצב הרוח!

הפטרייה חוזרת ובגדול! אחד מסמלי שנות ה-90 המובהקים חוזר אלינו השנה בכל הכוח. זה התחיל לפני כשנתיים, עם התקצרותו המשמעותית של ה"בוב" (תסרוקת הקארה). השנה, נרשמת התקצרות נוספת לכדי פטרייה של ממש. אם אתם רוצים להיראות הכי מעודכנים, לכו על זה בכל הכוח. רק זכרו שממש כמו אז, בשנות התשעים הרחוקות, הפטרייה תהלום בעיקר אנשים בעלי שיער חלק. אם אינכם כאלה, שקלו לאמץ שגרת פן יומיומית, כדי לשמר את צורתה של התספורת המאתגרת.

המראה הטבעי- טרנד שליווה אותנו ב-2017 וממשיך בתנופה גם לתוך השנה הקרובה. זהו טרנד שחופף את עולמות האיפור, שם "הטרנד הטבעי" מתבטא בעור פנים חלק, ובאיפור שמעניק מראה זוהר, חי ובריא. עיצוב השיער המדובר מתאפיין בגלים רכים במראה טבעי, גימור בוהק וגוון טבעי, דוגמת גווני שמש (באליאג') במידה. אורכו- אורך ביניים, שמתאים לכל מבנה פנים ולכל סוגי השיער. השיער נראה מטופח ויפה מטבעו, כאילו לא הושקע בעיצובו מאמץ. על מנת להשיג מראה בריא עוד טרם שלב עיצוב השיער, בחרו סדרות טיפוח שיער המבוססות על רכיבים טבעיים, ומתאימות למצב שיערכם. נסו את "בוטניקלס" של לוריאל פריז, סדרת טיפוח שיער מקצועית, המותאמת במיוחד לאופי השיער הישראלי.