תפריט נגישות

hair make-up for purim

יפים ונכונים: שיער צבעוני לפורים!

 

מאת: עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

חג הפורים כבר מעבר לפינה, ורבים כבר מחפשים אחר צבע לשיער לפורים. לא חשוב מהי התחפושת עליה החלטתם ללכת, צבע יכול להוסיף לה טאץ' ולשדרג אותה בכמה רמות. אם אתם הולכים על נגיעה של צבע, על חלק מהשיער או על כולו, עומדות בפניכם מספר אפשרויות: האחת, ללכת למעצב שיער מקצועי ולעשות צבע קבוע, שלעיתים דורש גם הבהרה; תוכלו להשתמש בצבע זמני ליום אחד, בפורמולת ג'ל שלא תלכלכך לכם את העור ואת הבגדים במהלך היום- אך תרד בחפיפה; או שתוכלו להשתמש בספריי צבע לשיער בפורים, שיעניק לכם תוצאה אינטנסיבית למספר שעות.

 

אם בחרתם ללכת על האופציה הצבעונית, הרשו לנו להציע לכם לשלב גוונים שונים, לתוצאת "יוניקורן" מהפנטת ומשמחת! אם שיערכם כהה, בחרו בגוונים עוצמתיים כגון כחול, סגול ופוקסיה; אם שיערכם בהיר, תוכלו ללכת על פסטלים משגעים וסופר- טרנדיים, כמו ורוד, תכלת, אפור- כסוף ועוד. זכרו: צבע שיער אחד הוא עוצמתי ומסקרן; אך שילוב גוונים משדר הבנה עמוקה בביוטי ובטרנדים החמים של היום. שיער מרהיב שכזה מייתר גם השקעה גדולה של יתר אביזרי התחפושת: הוסיפו רק קשת של חד קרן, בגדים צבעוניים כשיערכם, ודאגו למאפרת או לחבר טוב, שיאיירו לכם קשת בענן צבעונית ומשמחת על המצח. התוצאה: תחפושת שנראית סופר מושקעת, כאשר השיער במרכז, גונב את ההצגה. רעיון נוסף: לבחור צבע אהוב, ולתת לו להשתלט! דמיינו שיער בצבע פוקסיה עז, בגדים תואמים ואיפור לוהט שמתכתב עם גווני הורוד. מושקע, מדויק- אך חסר מאמץ.

 

אם החלטתם לאמץ את הוייב הצבעוני, תוכלו להשיג מראה מקצועי לשיער שלכם, מבלי לעבור אצל הספר. קולוריסטה ג'לי, לדוגמה, היא שפופרת צבע המכילה ג'ל שיתקבע על שיערכם לכל היום, מבלי ללכלך או להכתים, ויירד בחפיפה הקרובה. הכי טוב לצבוע את השיער עם קולוריסטה כאשר השיער יבש, ממרכז האורכים ולכיוון הקצוות. ניתן כמובן לשלב שלל צבעים, ואפילו בקלות. לתוצאה הטובה ביותר, כדאי לסרק היטב את השיער אחרי שסיימתם לצבוע, ולייבש את השיער בעזרת פן. אם אתם מעדיפים שימוש זריז ומהיר, תוכלו לבחור בספריי קולוריסטה לשיער; הגוונים העזים ייראו מיד על שיערכם. מומלץ להשתמש בספריי לשיער בפורים על אורכי השיער, ואילו סגנון "אומברה" כדאי לעשות בעזרת קולוריסטה ג'לי. בכל מקרה, אתם בהחלט יכולים לשכוח מהצבע שלכם ולהנות במסיבת הפורים, להתגאות בתחפושת שלכם ולהפגין מגה סטייל על הדרך.