תפריט נגישות

True Match Mineral Powder

מוצרי איפור מינרלי- פלא לעור הפנים

מאת: עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

אין דומה לפודרות מינרליות על מנת להשיג את המראה. מוצרי איפור מינרלי, ככלל, מגיעים בדרך כלל במרקם אבקתי, וקיבלו את שמם הודות לרכיבים מינרליים שנמצאים בו ומטפחים את העור לאורך זמן. נוסף על כך, איפור מינרלי מתאים מאוד לבעלי העור הרגיש שבינינו, בזכות היעדרם של רכיבים שעשויים לעורר גירויים כאלה ואחרים בעור רגיש. המראה הסופי שמתקבל לאחר שימוש בפודרות מינרליות הוא טבעי, מאט, אחיד וחלק ללא עומס או תחושה מלאכותית ולכן הן מתאימות לכולם.

לוריאל איפור מרחיב את סדרת האיפור TRUE MATCH עם שני סוגים של פודרות מינרליות, שתיהן ללא טלק, אלכוהול או בישום, המציעות שני יתרונות נהדרים שישדרגו את האיפור בכמה רמות:

  1. פודרה שקופה לקיבוע ומראה מאט:

כולנו יודעים: על מנת להאריך את עמידות האיפור שלנו, חובה לקבע את המייק אפ. יתרה מזאת: אם אנחנו נוטים להברקות שומניות, אנחנו גם נוטים לפדר יותר פעמים במהלך היום. החיסרון בפודרות דחוסות או פודרות שמוסיפות גוון, הוא שהן מוסיפות שכבת איפור נוספת בכל פידור. מי שרצה לדבוק במראה הקליל התקשה לעשות זאת.

הפודרה המינרלית והשקופה מסדרת TRUE MATCH פותרת את שני הבעיות: היא מעניקה קיבוע איכותי ומקצועי לאיפור מבלי להעמיס על המראה; וניתן להמשיך ולפדר במהלך היום תוך שמירה על המראה המקורי. עקב היותה שקופה היא מתאימה לכל גווני העור, ויתרון: ניתן לבצע איתה BAKING מושלם. "בייקינג" (או "אפייה", בעברית) היא שיטת איפור מקצועי שנועדה לשוות לעור מראה חלק מאין כמוהו. העיקרון פשוט: לאחר הנחת המייק אפ והקונסילר, יש למלא את האיזור שתחת העיניים בשכבה עבה מאוד של פודרה שקופה. לאחר מספר דקות, השכבה העבה יותרת חום תחתיה וממיסה את שכבות האיפור יחד. כאשר מסלקים את עודפי הפודרה השקופה בעזרת מברשת, מתקבל מראה חלק מאוד, ללא קמטים או טקסטורה גבשושית. טכניקת איפור זו אופיינית בדרך כלל לתצוגות אופנה ולהפקות.

  1. פודרה מינרלית בגוונים, לכיסוי קליל ושיפור מרקם העור לאורך זמן:

לא כולנו אוהבים להניח מייק אפ על כל שטח הפנים בכל בוקר. לפעמים, אנו חושקים בגוון עור אחיד יותר, וברוטינת איפור קלילה וזריזה. פודרה מינרלית בגוונים תעניק לכם כיסוי אחיד אך קליל, והיא תישאר זמן יפה במקומה גם אם אין דבר מתחתיה. עליכם לבחור את הפודרה התואמת לגוון עורכם, ולפדר בעזרת מברשת זויתית על כל שטח הפנים. גם אוהבי האיפור המודגש והמלא ימצאו כאן את מבוקשם: פידור בעזרת פודרת TRUE MATCH MINERAL בגוון שזהה לגוון המייק אפ, על גבי המייק אפ, תעניק לאיפור אפקט פוטושופ אמיתי. בונוס: שימוש קבוע ויומיומי בפודרה ככיסוי קליל, תשפר את מרקם ומראה העור באופן נראה לעין!

פידור בעזרת מברשת מתאימה, דוגמת מברשת 05 הזויתית, תעניק לעור הפנים שלכם מראה מושלם מטבעו. הסירו את המדבקה הפנימית שסוגרת את הפודרה, וטבלו את המברשת בתוך המיכל. המברשת תאסוף כמות מדויקת; הוסיפו עוד במידת הצורך. אם אתם מחובבי הכיסוי המלא, תוכלו להוציא מעט פודרה מן המיכל על גבי משטח, ולהשתמש בספוגית.

אמצי מראה עור מאט ומושלם מטבעו:

  1. התחילו במייק אפ טרו מאץ' בגוון העור. מריחה אחידה תעשה את ההבדל; השתמשו במברשת מייק אפ 02 כדי להשיג כיסוי מקצועי ומושלם.
  2. בעזרת מברשת זויתית 05, אספו מעט פודרה מינרלית שקופה וקבעו את המייק אפ. הזוית שבמברשת תסייע לכם לדייק באיזורים שמברשת עגולה לא תגיע אליהם, דוגמת זויות העיניים, צידי האף וכדומה.
  3. בעזרת שימר נוזלי מסדרת TRUE MATCH, ורדרד או זהוב לבחירתכם, מקמו מספר נקודות זוהרות על עצמות הלחיים, והטמיעו אותן לתוך האיפור בטפיחות אצבע.
  4. הוסיפו מספר טפיחות של סומק אבקתי מסדרת TRUE MATCH על תפוחי הלחיים. בחרו בגוון טבעי שהולם אתכם; נסו את גוון 140 או 150.

מעל בסיס איכותי שכזה, תוכלו לבנות עיניים מעושנות ועוצמתיות עם שפתון אדום, או לסיים במסקרה ובמעט שפתון שקוף עם רמיזה של צבע. כל מראה יראה אלגנטי ומקצועי יותר אם העור מאופר במדויק כהלכה. בהצלחה!