תפריט נגישות

חימר טהור בשירות העור

מאת: עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

חימר. מינרל טבעי שעושה פלאים לעור. ביכולתו לספוח ולאזן הפרשות שומניות, ולכן אידיאלי לטיפול בעור מעורב או שמן. לוריאל פריז אימץ את החימר אל תוך סדרת ניקוי וטיפוח שלמה, PURE CLAY, המיועדת למבריקים שבינינו; אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר ולספר לכם מה כדאי שתאמצו כבר מחר לתוך שגרת היום שלכם.

ראשית, נגדיר שגרת טיפוח נכונה לבעלי עור מעורב ושמן:

  1. ניקוי הפנים, עם ניקוי יומיומי שמתאים לסוג העור.
  2. שילוב מסיכות חימר פעמיים בשבוע, לאיזון ההפרשות העודפות לאורך זמן
  3. סיום תהליך הניקוי בעזרת מי פנים המיועדים לעור מעורב או שמן , הן לאחר התרחיץ היומיומי והן לאחר מסיכת החימר
  4. מריחת לחות מתאימה לסוג העור, על מנת להשיב את המים לעור ולהזינו.

 

כל יום: תרחיץ פנים שיעשה בית ספר להברקות

שילוב של רכיבים מדויקים עם מרקם ג'ל מרענן, מרכיב את שלושת תרחיצי החימר החדשים של סדרת PURE CLAY: הם נועדו לשימוש יומיומי, בוקר וערב, בקרב בעלי עור שמן, מעורב ורגיל. ריכוז החימר שבתרחיץ עושה עבודה יעילה בספיחת השומן העודף; בשימוש יומיומי לאורך זמן, תראו שהוא גם מסייע בוויסות ההפרשות ומעניק לכם מראה מאט יותר.

אך ראשית... למה חשוב לנקות כל יום? במהלך היום, נדבק לעור הפנים לכלוך רב. זיהום האויר, עישון, לכלוכים כאלה ואחרים, חוסמים את הנקבוביות. בלילה, העור מתפנה להתחדש ולהשתקם. על מנת לסייע לו לבצע זאת ללא הפרעה, עלינו להסיר את האיפור במידה ויש, ולנקות את העור. בבוקר, רצוי לנקות את הפנים על מנת ליהנות מתחושה רעננה, ומספיגה טובה יותר של מוצרי טיפוח ליום, על העור הנקי. באופן כללי, ומעבר להסרת לכלוך, ניקיון מסייע גם בהסרת תאים מתים מפני העור, דבר הנחוץ להליך תקין של התחדשות תאי העור.

הכירו את התרחיצים שבסדרה:

תרחיץ ירוק למראה עור מאט: מכיל חימר ותמצית אקליפטוס לתחושה רעננה יותר

תרחיץ שחור לניקוי עמוק של הנקבוביות: מכיל חימר ופחם, מינרל נוסף המצטיין בספיחת הפרשות שומניות עודפות

תרחיץ גרגירים כתום: לריענון עור הפנים ופילינג עדין בעת הניקוי, מכיל חימר ואצה אדומה  

 

התוספת דו שבועית שעושה את ההבדל: מסיכות ניקוי

בסדרת החימר PURE CLAY של לוריאל פריז יש מבחר של 5 מסכות חימר. כולן מבצעות ניקוי עמוק של העור ושל הנקבוביות, ובעצם מחליפות את תכשיר הניקוי או הסבון שלנו בעת השימוש בהן. בדרך כלל, מסיכות ניקוי מיועדות לעור שמן, מעורב ורגיל (בעלי עור יבש- יש להימנע, אלא אם כן מצוין בפירוש על גבי המוצר שהוא מיועד גם לכם).

מסיכה ירוקה: חימר + אקליפטוס. מיועדת להענקת מראה עור מאט יותר לאורך זמן. תמצית האקליפטוס מעניקה רעננות ותחושת ניקיון, שאהובות כל כך על בעלי עור מעורב או שמן.

מסיכה שחורה: חימר + פחם. שני מינרלים בעלי יכולת ספיחה חוברים יחדיו, וביחד- מעניקים ניקוי עמוק לנקבוביות, מונעים הצטברות חלב ובהמשך- הופעת פצעונים.

מסיכה כתומה: חימר + אצה אדומה + גרגירים. מסיכה זו מיועדת להסיר בקלילות שאריות לכלוך ותאים מתים שנדבקו אל העור, ולשוות לו מראה רענן וצח. אידיאלי לעור עמום או כזה שלא טופח זמן רב.

מסיכה צהובה: חימר + תמצית יוזו + גרגירים. תמצית יוזו היא שם נוסף לאתרוג יפני, שמעניק גוון אחיד יותר לעור. הדבר קורה בזכות היותו פרי הדר, ולכן עשיר בויטמין C. מסיכה זו מיועדת לעור עייף הסובל מחוסר אחידות בגוון העור: אדמומיות, אפרוריות וכהויות (לא פיגמנטציה.)

מסיכה כחולה: חימר + אצות ים. יש לכם פצעונים גלויים על הפנים, נוסף על ההברקות השומניות? המסיכה הזו היא בשבילכם. היא תטפל בפצעונים שכבר הופיעו ובשימוש קבוע, אף תסייע במניעת פצעונים חדשים.

אופן השימוש הוא זהה עבור כל המסכות:  יש לנקות עודפי לכלוך או איפור מהעור (לצורך פעולה זו, ממליצים בחום על מי מיסלר). לאחר מכן, יש למרוח את מסיכת הניקוי על כל שטח הפנים, או על איזורים ספציפיים במידת הצורך (למשל- אם ברצוני לבצע ניקוי נקבוביות באזור ה-T, אמרח את מסיכת הניקוי רק על אזור זה.) יש להמתין מספר דקות ולשטוף את המסכה במים. חשוב לזכור: מסיכות ניקוי מכילות חומרים יעילים במיוחד בספיחת שומן (כגון חימר או חומצה סליצילית) ולכן מומלץ להשתמש בהן עד 3 פעמים בשבוע. ביתר ימות השבוע נמשיך להשתמש בתכשיר הניקוי היומיומי שלנו.  כמפורט לעיל, יש לזכור שלכל מסיכת ניקוי ישנו מענה על צורך אחר; וכמובן ייתכן שלאדם אחד יהיו מספר צרכים שונים. לדוגמה, בעלי עור מעורב, יכולים להשתמש בשתי מסיכות בו זמנית, שכל אחת מהן תונח על איזור אחר בפנים. רוצים הדגמה? חפשו באינטרנט את ההאשטאג MULTI MASKING#