תפריט נגישות

?לחיים שקועות

הכירו, חומצה היאלורונית. היא נמצאת באופן טבעי בעור שלכם ואחראית על המראה המלא והתפוח שיש לנו כשאנחנו צעירים. מה קורה כשנוכחותה בעורנו פוחתת עם הגיל? עדי פרג'י, מנהלת ההדרכה של לוריאל פריז, כאן כדי לענות על השאלות.

זה קורה בסביבות גילאי ה-30. הפנים, שבדרך כלל עדיין לא ניכרים עליהם סימני גיל מתקדמים כמו קמטים עמוקים או רפיון, נראים שונים מבעבר. הלחיים נראות שקועות במקצת, כאילו איבדנו משקל, ולעיתים שקעים לא חינניים מתגלים תחת העיניים. קו הלסת אינו רפוי, אך נראה פחות מהודק משזכרנו. כל אלה מעידים על גורם אחד: איבוד הנפח מעור הפנים.

איך נגרם איבוד הנפח?

חומצה היאלורונית היא רכיב טבעי, הנמצא דרך קבע בעור שלנו. היא סופחת מולקולות של מים, ומסוגלת לגדול עד פי 1000 מגודלה המקורי. פעולה זו מביאה לשימור הלחות בתוך העור, וגם למראה מלא ונפח צעיר ובריא בעור הפנים. במרוצת הזמן והשנים, מאגרי החומצה ההיאלורונית בעור פוחתים, ובהתאם הפנים נראים פחות מלאים. מדובר באחד הסימנים הראשונים להזדקנות העור.

מהם הפתרונות העומדים בפנינו?

בגיל 33 בממוצע, מתחילות נשים (וגם גברים!) לחוש ויזואלית בשינוי הכרוך באיבוד הנפח. חלקם פונים לעזרה רפואית- דרמטולוגית, כגון הזרקות ממוקדות של חומצה היאלורונית. מדובר בזריקות המחדירות חומצה היאלורונית אל שכבת הדרמיס. זו פועלת במהירות, וממלאה את האיזור השקוע או הקמט. אפקט המילוי נשאר ל-6 עד 12 חודשים מרגע ההזרקה, כתלות במצב העור של המטופל ובשגרת החיים שלו.

לא כולם מעוניינים לבצע הליך של הזרקות, שכרוך לעיתים בכסף רב; כמו כן, יש התוהים האם ומתי כדאי להתחיל בתהליך. גם אם אתם עוברים תהליך דרמטולוגי שכזה וגם אם לאו, יש דרך יעילה נוספת, בה תוכלו להשיב חלק מהנפח שאבד בחזרה אל פניכם. כיום, עולם הקוסמטיקה פיתח יכולות המאפשרות לקרמים הנמרחים באופן חיצוני, להביא לתוצאות משביעות רצון בתחום העור בכלל, ובשיפור הנפח בפרט. נכון, התוצאה לא תהיה מיידית כמו זריקה; אך באופן הדרגתי ולאורך זמן תוכלו לחזות בשינוי באופן הנראה לעין.

מה למשל?

סדרת רויטליפט פילר מבית לוריאל פריז היא פרי טכנולוגיה חדשנית, אשר פותחה כמענה לטיפולי ההזרקות המיועדים למילוי נפח הפנים.

בסדרת פילר 5 מוצרים:

ü      קרם יום לפנים לשימוש יומיומי, המסייע בתיקון סימני הזדקנות העור באמצעות רכיבים מתקדמים: חומצה היאלורונית להשבת נפח העור, ופיברוקסיל, למיצוק תווי הפנים;

ü      קרם לילה לשימוש יומיומי לפני השינה, בעל מרקם קליל במיוחד, ריכוז גבוה של חומצה היאלורונית. וכן -GALANGA, רכיב המסייע בהגנה על גמישות העור ומניעת "סימני שינה". כן, אותם סימני לחץ או סימני בדים איתם אנו מתעוררים לעיתים ומעידים על פגיעה בגמישות העור, הנגרמת עם השנים;

ü      סרום היאלורוני המכיל ריכוז גבוה של חומצה היאלורונית טהורה, פי 10 בהשוואה לקרמים קודמים של לוריאל פריז. שימוש יומיומי בסרום יעניק לעור הפנים נפח באופן אינטנסיבי, לקבלת מראה פנים צעיר ומלא יותר. לסרום אפליקטור חדשני דמוי מזרק, המעניק את המינון האידיאלי לשימוש יומיומי. אריזה זו מגנה על הפורמולה ההיאלורונית מפני חשיפה לחמצן ולאור;

ü      קרם עיניים בעל אפליקטור מתכת מקרר, להפחתת נפיחויות באיזור העיניים. קרם העינים מכיל חומצה היאלרוונית, המיועדת להשבת הנפח באיזור "השקיות" השקועות תחת העיניים, וכן קפאין להמרצה וריענון האיזור

ü      מסיכת פילר עשירה בחומצה היאלורונית, בוסט של טיפוח אינטנסיבי פעמיים בשבוע, נוסף על שגרת הטיפוח הרגילה. המסיכה, שמרקמה ג'ל מרענן, מכילה פניני ג'ל הנמסות כאשר מעסים את המסכה אל העור, ומסייעות בהחדרה יעילה יותר של החומצה ההיאלורונית לתוך האפידרמיס. את מסיכת הפילר יש לבצע פעמיים בשבוע, במקום קרם הלילה. הבחירה בשעות הלילה על מנת לתת "בוסט" של הזנה אינה מקרית: בשעות הלילה העור מפנה משאביו להתחדשות, סופג הזנה ולחות פי 2 יותר מאשר בשעות היום, וזוהי, למעשה, השעה הטובה ביותר להעשירו ולטפחו.

 

טיפים לשימוש בסדרת "רויטליפט פילר" מהמומחים של לוריאל פריז- להשגת תוצאות מיטביות!

  1. הקפידו להניח את הקרמים על עור נקי ויבש, חף מאיפור ולכלוך. במהלך היום עורינו מפריש שומן, זיעה, ואף לכלוכים דובקים בו. על מנת לאפשר התחדשות תקינה של התאים וספיגה מירבית של הקרמים המטפחים, הקפידו על שגרה הכוללת הסרת שאריות האיפור, וניקוי הפנים בעזרת תכשיר ייעודי.
  1. כאשר אתם מניחים קרם מטפח, המריצו את העור בעזרת עיסויו מאיזור הסנטר עלפי מעלה.
  1. אל תזניחו את איזור הלסת והצוואר. העור באיזורים אלה נוטה להזדקנות בדיוק כמו עור הפנים, וזקוק גם הוא לטיפוח ותשומת לב.
  1. הקפידו למרוח סרום לפני קרם יום או לילה. הסרום מהווה תמצית מרוכזת של החומרים הפעילים, כך ששימוש בו מעצים את פעילות הקרם באופן ניכר!השתמשו בשלוש טיפות בלבד מהסרום מסדרת רויטליפט פילר, ועסו אותן על כל שטח הפנים.
  1. הסוד הוא בהתמדה! את התוצאות תראו לאחר שימוש יומיומי של כ-4 שבועות, שהם פחות או יותר הזמן שלוקח לעור לבצע מחזור אחד של חידוש. שימוש של 4 שבועות בקרם היום מסדרת רויטליפט פילר יביא לשיפור של כ-25% בנפח הפנים; שימוש של 4 שבועות בקרם הלילה מהסדרה יביא לשיפור ניכר בגמישות העור. שימוש קבוע בקרם העיניים יביא לשיפור ניכר במראה הקמטוטים שסביב העיניים ובנפח השקעים שתחת העיניים; ואילו הקפדה על מריחת הסרום ההיאלורוני יחד עם קרם היום או הלילה, תביא לתוצאות משופרות ולמראה פנים מלא יותר.
  1. שתו הרבה! זה לא רק מיתוס; לחומצה ההיאלורונית שבעורכם יהיה הרבה לחות "למגנט", אם תדאגו להרוות עצמכם בהרבה מים. העור באמת נראה מלא, רענן וחלק יותר לאחר שתיה מרובה!

 לרכישה לחצו כאן