תפריט נגישות

?הקמט הראשון כבר צץ

הקמט הראשון כבר צץ? שוקלים טיפול דרמטולוגי במכשיר לייזר?

הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על החלופות:

הקמט הראשון כבר צץ. הוא פתאום בולט לעינינו, ואנו מתחילים לחפש פתרונות שישפרו את מראה עור הפנים ואולי יעכבו את סימני הגיל מלהמשיך ולהופיע. חלקינו מתעניינים בתהליכים קוסמטיים רפואיים, כמו טיפול בקרני הלייזר, שמתמקדות בשיפור מראה קמטים. אם היו שואלים אותנו מה אנחנו בעצם רוצים להשיג בטיפול כזה, רובינו, בעיקר בעשור הרביעי לחיים, היו אומרים אחד או יותר מהדברים הבאים: שיפור מראה קמטים, מתיחה טובה לעור, ומראה מוצק יותר.

מהו כוחו של מדע?

כוחו האמיתי הוא להשיג, בעזרת מוצרים פשוטים יחסית, תוצאות מרשימות למראה עור הפנים, שעד לא מזמן היו שמורות לתהליכים דרמטולוגיים מסובכים. כזו היא סדרת הטיפוח של לייזר X3 מבית לוריאל פריז: סדרה שבזכות הרכיבים הפעילים שבה, משיגה בשימוש קבוע של 8 שבועות תוצאה של טיפול לייזר רפואי אחד, מבחינת שיפור מראה הקמטוטים שבעור. ממחקר קליני שביצעו מדעני לוריאל פריז, העידו נשים בגילאי 45 – 55 על הפחתה נראית לעין של קמטוטים באיזור העיניים, באופן הדומה לתוצאה של טיפול לייזר דרמטולוגי אחד.

חוץ מהתועלת הברורה למראה העור, חבויה כאן תועלת צרכנית של ממש: טיפולי לייזר דרמטולוגיים לא תמיד נגישים לכל אדם. העובדה כי קרם קוסמטי טומן ביכולתו יכולות המשתוות לטיפולים דרמטולוגיים, מנגישה בעצם את היופי לכל אדם החפץ בו.

לייזר X3: איך הפלא הזה עובד?

במוצרי סדרת הטיפוח לייזר X3 קומפלקס רכיבים בריכוז גבוה, המתבסס על טכנולוגיית הלייזר, ויוצרת אפקט דומה בתאי העור. התוצאה? מתבטאת ב-3 דרכים:

  1. צמצום מראה הקימטוטים
  2. אפקט מתיחה לעור
  3. מראה מוצק יותר.

הפורמולה הייחודית של רויטליפט לייזר, מועשרת במולקולת פרוקסילן 3%, פטנט רשום של לוריאל פריז. מדובר במולקולה עוצמתית המדמה את פעילות הגירוי שיוצרת קרן הלייזר. היא חודרת ביעילות לבסיס השכבה הראשונה של העור (אפידרמיס), ומשם מסייעת ביעילות במיצוק מראה העור ובחיזוק סיבי הקולגן.

יחד עם פרוקסילן, שולבו שני רכיבים המגבירים את יעילותה: האחד הוא ה-LHA, רכיב המסייע בסילוק יעיל של תאי העור המתים, ובכך מעודד את התחדשות תאי העור; והשני הוא חומצה היאלורונית, רכיב הנמצא בעורינו באופן טבעי ואוגר מולקולות של לחות. בעשותו זאת, הוא תורם למראה הנפח הצעיר והמחמיא בעור הפנים.

בסדרת REVITALIFT LASER  חמישה מוצרים:

-          קרם פנים יום

-          קרם לילה לפנים 

-          סרום המכיל תמצית מרוכזת של רכיבים פעילים,

-          קרם עיניים בעל אפליקטור מתכתי, המקרר באפקטיביות את איזור העיניים ובכך מסייע בהפחתת נפיחות באיזור

-          LASER PADS, פדים מוכנים הספוגים מראש בחומצה גליקולית, לשימוש בערב על עור נקי- לפני הסרום והקרם. מגבון אחד כזה, שעובר על העור הנקי, מסיר ביעילות תאים מתים, ומביא, בשימוש מתמיד, לגוון עור אחיד יותר, מרקם עור חלק יותר ומעצים את ספיגת החומרים הפעילים של הקרים שנניח אחריו.

כל מוצרי סדרת LASER X3 מסייעים בשיפור מראה קמטוטים ומסייעים במניעתם; וכן מסייעים במיצוק העור ובאפקט של מתיחה. שגרת הטיפוח המומלצת היא:

-          בבוקר- להניח על עור פנים נקי 3 טיפות של הסרום מסדרת הלייזר, ומעליו את קרם היום.

-          בערב- לנקות היטב את הפנים; להעביר פד אחד LASER PADS ספוג בחומצה גליקולית, ולהשליכו לאחר השימוש; לאחר מכן להניח 3 טיפות מהסרום, ולבסוף- את קרם הלילה.

גם בבוקר וגם בערב יש להניח באיזור ה-C המקיף את העיניים- אך ורק את קרם העיניים, אשר מותאם בדיוק לעור העיניים הרגיש.

לרכישה לחצו כאן