תפריט נגישות

the perfect skin

כך תשיגו עור אחיד ומושלם במספר שלבים פשוטים

מאת עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

אחד הטרנדים החזקים השנה שכנראה ולעולם לא יעלמו מהעולם, הוא מראה של עור מושלם, אחיד וחלק. כזה המקרין זוהר בריא ומאוזן, ומשמש קנבס מושלם לכל לוק איפור באשר הוא.

ראשית, יש להתחיל בבסיס איכותי, עם דגש על התאמה מושלמת לגוון העור. כאשר גוון המייק אפ "מתלבש" במדויק על העור, המראה שמתקבל הוא אחיד, בריא, טבעי – המדמה עור מושלם הלכה למעשה. גם הכלי שבעזרתו אנו מניחים את המייק אפ עושה הבדל; מברשת איכותית תשיג לנו גימור מקצועי ומריחה אחידה. מברשת מזדמנת, בעלת שיער נושר או מחוספס, עלולה לפגוע משמעותית בתוצאות.

התאמת גוון מושלמת של מייק – אפ לעור, נעשית כאשר לוקחים בחשבון שני גורמים:

  1. גוון העור- על סקאלה של בהיר/ כהה
  2. תת הגוון: חם (W), קר ( C), או נייטרלי (N)

בסדרת המייק-אפ RUE MATCH , קיימת התייחסות לשני הפקטורים; הגוונים מסומנים באות ובמספר. מידת הכהות/בהירות שלי מסומנת על גבי מוצרי TRUE MATCH במספרים, מ-1 (הבהיר ביותר) ל-10 (הכהה ביותר), ולצידם אות שמתייחסת לתת הגוון, כמפורט מעלה. לדוגמה, אם אני בהירה מאוד ובעלת תת גוון ורדרד קר, עליי לבחור בגוון C1.

מהי הדרך הנכונה לזהות את תת הגוון שלי?

הפשילו את השרוול והביטו בוורידים! ורידים, כשלעצמם, הם בצבע כחול. אם אתם רואים אותם דרך העור וצבעם אכן כחול, אזי תת הגוון של עורכם הוא נייטרלי (N), משום שאין לעור תת גוון כלשהו שמשפיע על הגוון הנראה לעין שלהם. אם הורידים שלכם נראים ירקרקים דווקא, סימן שתת הגוון שלכם הוא חם, צהבהב (W). אם הורידים שלכם סגלגלים, סימן שתת הגוון של עורכם ורדרד, קר (C). אם אינכם בטוחים, זה ממש בסדר להתנסות ולשחק עם שניים או שלושה גוונים, ולבדוק אותם על עור הפנים כדי לוודא שהם הולמים, מחמיאים ומתאימים במדויק.

איפה בודקים התאמת גוון?

רק במקום אחד: מעל קו הלסת. לא על האף (הוא תמיד כהה יותר משאר הפנים), לא על הצוואר (תמיד יהיה בהיר יותר) ובטח שלא על היד, שברוב המקרים אין קשר בין הצבע שלה לבין גוון הפנים. במידה וגופכם כהה יותר מהפנים וברצונכם להתאים את גוון המייק אפ לגוף, ולא לגוון הפנים האמיתי שלכם, בדקו את התאמת הגוון על הדקולטה.

התאמתם גוון? יופי! כעת, תוכלו בקלות להתאים לכם גוון של קונסילר. שמונת גווני הקונסילר בסדרת TRUE MATCH ממוספרים כמו גווני המייק אפ, עם אות לציון תת הגוון, ומספר לציון הגוון. ראשית, הגדירו את הצורך שלכם:

  1. יש לי כהויות סביב העיניים ועליי להסוות אותן
  2. אין לי כהויות משמעותיות, והייתי רוצה להאיר את איזור העיניים

לכיסוי כהויות בעזרת קונסילר, בחרו קונסילר קרוב ככל האפשר לגוון המייק אפ שלכם. להארה, שימור קודם כל את המייק אפ, ולאחר מכן הוסיפו קונסילר שבהיר ממנו בגוון אחד, מעל ומתחת לעיניים. תוכלו גם להוסיף בעזרתו הארה על גשר האף, מרכז המצח והסנטר.

בחרתי מייק אפ, והנחתי קונסילר; מה השלב הבא למראה עור חלק ומושלם?

אין דומה לפודרות מינרליות על מנת להשיג את המראה. מוצרי איפור מינרלי, ככלל, מגיעים בדרך כלל במרקם אבקתי, וקיבלו את שמם הודות לרכיבים מינרליים שנמצאים בו ומטפחים את העור לאורך זמן. נוסף על כך, איפור מינרלי מתאים מאוד לבעלי העור הרגיש שבינינו, בזכות היעדרם של רכיבים שעשויים לעורר גירויים כאלה ואחרים בעור רגיש. המראה הסופי שמתקבל לאחר שימוש בפודרות מינרליות הוא טבעי, מאט, אחיד וחלק ללא עומס או תחושה מלאכותית ולכן הן מתאימות לכולם.

אמצי מראה עור מאט ומושלם מטבעו:

  1. התחילו במייק אפ טרו מאץ' בגוון העור. מריחה אחידה תעשה את ההבדל; השתמשו במברשת מייק אפ 02 כדי להשיג כיסוי מקצועי ומושלם.
  2. האירו את איזור העיניים בעזרת קונסילר הבהיר בטון אחד מגוון המייקאפ שלכם. הניחו אותו תחת העיניים והטמיעו בטפיחות.
  3. בעזרת מברשת זויתית 05, אספו מעט פודרה טרו מאץ' בגוון הזהה לגוון המייקאפ שבחרתם, וטפחו על העור בקלילות, לקיבוע משי מושלם. הזוית שבמברשת תסייע לכם לדייק באיזורים שמברשת עגולה לא תגיע אליהם, דוגמת זויות העיניים, צידי האף וכדומה.
  4. בעזרת שימר נוזלי מסדרת TRUE MATCH, ורדרד או זהוב לבחירתכם, מקמו מספר נקודות זוהרות על עצמות הלחיים, והטמיעו אותן לתוך האיפור בטפיחות אצבע.
  5. הוסיפו מספר טפיחות של סומק אבקתי מסדרת TRUE MATCH על תפוחי הלחיים.

מעל בסיס איכותי שכזה, תוכלו לבנות עיניים מעושנות ועוצמתיות עם שפתון אדום, או לסיים במסקרה ובמעט שפתון שקוף עם רמיזה של צבע. כל מראה יראה אלגנטי ומקצועי יותר אם העור מאופר במדויק כהלכה. בהצלחה!