תפריט נגישות

Winter Trends 18-19

שלושה טרנדים משבוע האופנה, שכדאי מאוד לשים אליהם לב //

מאת: עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

מתוך תצוגת האופנה של לוריאל פריז. קרדיט: GETTY PICTURES

כשמסלולי התצוגות בשבוע האופנה מתרוקנים והאורות כבים, אנחנו נשארים עם הטרנדים החמים לעונה הקרובה. לא רק ביגוד; זו גם שעתם של מאפרי העל הבינלאומיים להציג, יחד עם המעצבים, את סגנונות האיפור החדשים (או המחודשים) שבהם כולנו נתהדר. אז קבלו שלושה טרנדים שחזרו על עצמם בכמה מהתצוגות הנחשבות, שכדאי מאוד לשים אליהם לב (ועוד אחד, לשנה הבאה)

ליינרים בצבעים

לא עוד אייליינר חתולי ושחור! על מסלולי התצוגות נצפו אייליינרים בצבעים לא שגרתיים כגון צהוב, ורוד וכתום, עפרונות עיניים ירוקים וכחולים שהקיפו את העין במלואה, ואפילו שרטוטים במקומות לא שגרתיים, כגון סמוך לקו הגבה או בתוך קפל העפעף. לא יודעים לשרטט קו מדויק? נהדר! בחלק מהתצוגות הבליטו המאפרים אייליינרים ששורטטו כלאחר יד באופן מכוון. על מנת להשיג לוק קרוב ככל האפשר, השתמשו לשם כך בעיפרון מחודד, ולא באייליינר "דיו" קלאסי. 

מעושן חום סולידי

אם הטרנד הראשון היה אוונגרדי או נועז משהו, הרי שכאן מסתמן לוק רך ועדין: עיניים מאופרות בצללית חומה בלבד, בגוון אמצע (לא כהה), בסגנון מעושן שגבולותיו מטושטשים היטב. כך, ללא ליינר או עיפרון תוחם ורק בתוספת מסקרה מדגישה, המראה המתקבל יהלום כל אאוטפיט- ובלי הרבה מאמץ. כל מה שתצטרכו כדי להשיג את הלוק היא צללית חומה בגימור מאט או מבריק לבחירתכם, ומברשת צלליות איכותית שתעניק ללוק פיניש מקצועי.

שילוב נצנצים, אבנים או קריסטלים

מגמה כיפית במיוחד שחזרה על עצמה במסלולי התצוגות היא תוספת מנצנצת של קריסטלים לאיפור, אבנים קטנות או פיסות זהב מוארות. נכון, זה מזכיר לנו את הניינטיז, וממש כמו אז צריך להצטייד באבקת יהלומים "נצנצים" או באבני קריסטל קטנות בסגנון סוורובסקי, ולהוסיף נגיעה או שתיים לאיפור העיניים. המינון תלוי בכם: ניתן להוסיף אבן מנצנצת בזוית העין לתיבול המראה, או ללכת עד הסוף ולשבץ לאורך קו הגבה כולו. למראה יומיומי יותר ניתן להניח נגיעה קלילה של צללית נוצצת בזוית הפנימית של העין, או להוסיף מעט נצנצים לתוך ההיילייטר הנוזלי שלכם.

ועוד טרנד אחד:

נמשים! נכון, הטרנד הזה הפציע כבר בשנה שעברה, אך הוא ממשיך לתוך החורף הקרוב. נמשים, שפעם כל כך התאמצו להסתיר, עוברים היום הלכה למעשה לקדמת הבמה, עם שלל שיטות לצייר אותם מעל המייק אפ: ג'ל לגבות, עיפרון עיניים חום, או כל מוצר אחר שניתן לשלוט עמו בתוצאה. בעינינו, השיטה הקלה והנגישה ביותר להשגת הלוק היא בעזרת עיפרון גבות מחודד, בגוון חום- אפרפר: לאחר הנחת המייק אפ (ולפני הפודרה), נקדו בנגיעות קלילות את אזור האף וסביבתו. אם המראה המתקבל לא טבעי מספיק, חממו בעזרת כרית האצבע את קצה העיפרון. פדרו מעט מעל, בעזרת פודרה שקופה, על מנת לקבע את התוצאה. אימונים אחדים ישיגו את הלוק הנכון בעיניכם; כי גם כאן, המינון הוא עניין של טעם.

עיניים מאופרות בצללית חומה בלבד.
עיניים מאופרות בצללית חומה בלבד. קרדיט: FLAVIEN PRIOREAU

שבוע האופנה הוא שעתם של מאפרי העל הבינלאומיים להציג, יחד עם המעצבים, את סגנונות האיפור החדשים (או המחודשים) שבהם כולנו נתהדר.

הנצנצים חוזרים! קרדיט: FLAVIEN PRIOREAU
"נצנצים" בשבוע האופנה. המינון תלוי בכם. קרדיט: FLAVIEN PRIOREAU