תפריט נגישות

הטרנד המוביל לחורף 2018 – ריסים שרואים!

 מאת עדי פרג'י , מנהלת הדרכה לוריאל פריז

אחד הטרנדים הבולטים שסומנו על מסלולי תצוגות האופנה לשנת 2018, הוא מראה של ריסים מלאכותיים בולט, דרמטי, שאינו מתנצל. ניתן היה לראות לוקים רבים ששילבו שפתיים עירומות עם ריסים משתלחים, שלא טורחים להיראות טבעיים או מסודרים; מניפות ריסים שחורות, עשירות בנפח- וצפופות ככל האפשר.

על מסלולי התצוגות, המראות הללו הושגו גם ובעיקר על ידי ריסים מלאכותיים שהודבקו במיומנות על ריסי הדוגמניות. בניגוד למראות איפור רבים שנראים על מסלולי התצוגות, שהם בגדר "לראותם בלבד", את מראה הריסים המלאכותיים הדומיננטיים קל מאוד לאמץ. הודות לטרנד המתעצם, נולדה מסקרה חדשה, שתסייע לכן להאדיר את הריסים על ידי שימוש בה בלבד, גם אם אינכן מיומנות בהדבקה מקצועית של ריסים מלאכותיים מכל סוג.

לוריאל פריז משיק את X-FIBER, מסקרה דו צדדית חדשה, המעניקה מראה של ריסים מלאכותיים גדול מהחיים. בצידה ה-1 של המסקרה פריימר בצבע שחור, המעבה כל ריס וריס ותורם להגדלת הנפח. בצידה ה-2, פורמולה שחורה ומרוכזת, מועשרת בפי-20 יותר סיבים. הסיבים הללו בונים גובה וצפיפות, כך שהמראה המתקבל לאחר מריחת המסקרה הוא דומיננטי וטרנדי מאין כמותו.

אם מסכמים את מראות האיפור שבלטו בתצוגות האופנה של מעצבי העל לקראת פתיחת 2018, המסקנה ברורה: המסקרה הסולידית מפנה את מקומה למסקרות שעל בסיסן בנוי לוק האיפור כולו.

טיפים לשימוש:

את המסקרה הניחו בתנועות סיבוביות, משורש הריסים ועד הקצה.

למראה דרמטי במיוחד, הניחו את X- FIBER גם על הריסים התחתונים.

אין צורך להמתין בין מריחת הצד ה-1 לצד ה-2. ניתן לעשות זאת מיד.

על מנת להעתיק את הלוק הנכון היישר מהמסלול, שלבו למראה הריסים הדרמטיים שפתיים בגוון ניוד מאט, דוגמת LIP PAINT של לוריאל פריז.

למסקרה אקס פייבר לחצי כאן