תפריט נגישות

צבע לשיער

צבע שיער, את זה את כבר יודעת, הוא חלק בלתי נפרד מההגדרה העצמית שלך ומהלוק שאת בוחרת להציג לעולם. בין אם מדובר בצבע עשיר מסדרת אקסלנס אינטנס, צבע זוהר ללא אמוניה מסדרת קסטינג קרם גלוס או צבע בעל גוון עמוק ויוקרתי מסדרת אקסלנס קרם- אנחנו כאן כדי לתת לשיער שלך את הברק, הרכות והנוחות של צביעת שיער ביתית. צבעים לשיער מבית לוריאל פריז. 

סידור לפי:

צבעי שיער מבית לוריאל

ספריי לשיער מג'יק ריטאצ' DARK ROOTS
מג'יק ב3 שניות! הדרך המהירה לכיסוי זמני של שורשים כהים. מתייבש במהירות ומתמזג באופן אופטימלי עם צבע שיערך הבלונדיני, נשאר עד החפיפה הבאה.
(0 דירוגים)
קולוריסטה HAIR MAKEUP
איפור לשיער בהתאמה מושלמת לשיער הראש, בשלל גוונים טרנדיים, במרקם קרם חדשני שאינו מכתים או מלכלך
(0 דירוגים)
ספריי קולוריסטה
עם קולוריסטה ספריי אפשר לשחק עם צבע בכל יום מחדש!  6 גוונים של ספריי בצבעים הכי שווים שיש – ורוד פוקסיה, ורוד בייבי, טורקיז, כחול, אפור, לבנדר.  
(8 דירוגים)
ספריי לשיער מג'יק ריטאצ'
מג'יק ב3 שניות! הדרך המהירה לכיסוי זמני של שורשים לבנים. מתייבש במהירות ומתמזג באופן אופטימלי עם צבע שיערך הטבעי, נשאר עד החפיפה הבאה.  
(40 דירוגים)
קסטינג קרם גלוס - צבע שיער ללא אמוניה
צבע לשיער ללא אמוניה לוריאל קסטינג קרם גלוס, מעניק לשיער שלך גוונים נוצצים כמו גם ברק זוהר ומעלים את השיער הלבן.
(4 דירוגים)
אקסלנס אינטנס - צבע שיער קבוע
אקסלנס אינטנס הינו צבע שיער בקרם להשתקפות גוונים אינטנסיבית. הצבע העשיר והרב-ממדי נראה לעין גם על שיער כהה והוא פותח על ידי מומחי הצבע של לוריאל פריז לקבלת מראה מתוחכם.  
(15 דירוגים)
אקסלנס קרם
אקסלנס קרם בעל פורמולה שמייצבת את הצבע ואיננה מטפטפת, מועשרת בפרו-קרטין, מסייעת לחדש את השיער ומפיחה חיים בצבע שלו. השיער מרגיש בריא, משיי ורך. עד 100% כיסוי לשיער לבן.
(0 דירוגים)

הכי נמכרים