תפריט נגישות

מוצרי חימר- pure clay

הכי נמכרים

מוצרי חימר- pure clay מבית לוריאל

מסיכת חימר לאפקט הארה
לראשונה, פיתחו מעבדות לוריאל פריז מסכת ניקוי במרקם קטיפתי המשלבת 3 סוגי חימר טהורים עם תמצית יוזו, הידועכמסייע להארת גוון העור ולקבלת מראה גוון אחיד. הפורמולה של המסכה והמרקם הגרגרי שלה מסייעים בניקוי וטיהור יסודי של העורובכך מעניקים לו מראה אחיד ויפה יותר.  
(0 דירוגים)
מסכת חימר להפחתה במראה פגמי העור
לראשונה, פיתחו מעבדות לוריאל פריז מסכת ניקוי במרקם קטיפתי המשלבת 3 סוגי חימר טהורים עם תמציתאצות ים, ליצירת פורמולה המפחיתה מראה פגמי עור. הפורמולה של המסכה מסייעת, בשימוש ממושך, בניקוי יסודי של ראשים שחוריםובצמצום מראה נקבוביות, ובכך מעניקה לעור מראה נקי, ויפה יותר.  
(0 דירוגים)
תרחיץ חימר עם גרגירים לזוהר (אדום)
לראשונה, מעבדות לוריאל פריז פיתחו ג'ל גרגירים לניקוי עור הפנים המשלב 3 סוגי חימר טהוריםעם תמצית אצה אדומה המסייע לקבלת מראה עור זוהר, חלק ובעל תחושה רעננה יותר בכל יום.במגע עם עור לח, מרקם הג'ל הופך לקצף פילינג קליל אשר בשימוש ממושך מסייע בהפחתת מראה הפגמים והסרת תאי עור מתים.- קאולין, חימר טבעי המסייע בספיגה יעילה של עודף סבום ולכלוך.- מונטמורילוניט, חימר בעל ריכוז גבוה של מינרלים, המסייע בטיפול פגמי עור.- גסהול, חימר טהור המועשר בריכוז גבוה של מינרלים המסייע לקבלת מראה גוון עור אחיד.- תמצית אצה אדומה, הידועה ביכולת ההארה שלה. אזהרות: יש להשתמשבתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישותלאחד ממרכיביו. יש להימנע ממגע בעיניים ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף מיד ובהרבה מים. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. נאלשמור על האריזה / הצלופן כהוראות שימוש. יש להימנע ממריחה על שטחים נרחבים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. יש להפסיקאת השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף היטב במים. יש להשתמש בשילוב עם תכשיר בעל מקדם הגנה SPF 15  לפחות. לשימוש חיצוני בלבד. 
(0 דירוגים)
תרחיץ חימר לטיהור העור (ירוק)
לראשונה, פיתחו מעבדות לוריאל פריז ג'ל לניקוי עור הפנים המשלב 3 סוגי חימר טהורים עם תמצית אקליפטוס. המסייע לקבלת עור נקי, בעל תחושה רעננה ומראה מאט בכל יום. במגע עם עור לח, מרקם הג'ל הופך לקצף קליל אשר מסייע בהפחתת לכלוך וספיחת ברק שומני.     
(1 דירוגים)
תרחיץ חימר לניקוי אינטנסיבי (שחור)
לראשונה, פיתחו מעבדות לוריאל פריז ג'ל לניקויעור הפנים המשלב 3 סוגי חימר טהורים עם פחם, המסייע לקבלת עור נקי ובעל תחושה רעננה יותר בכל יום.במגע עם עור לח, מרקם הג'ל הופך לקצף קליל אשר מסייע בניקוי אינטנסיבי לעור הפנים על ידי ניקוי לכלוך ושאריות איפור מעור הפנים.- קאולין, חימר טבעי המסייע בספיגה יעילה של עודף סבום ולכלוך.- מונטמורילוניט, חימר בעל ריכוז גבוה של מינרלים, המסייע בהפחתת פגמי עור.- גסהול, חימר טהור המועשר בריכוז גבוה של מינרלים המסייע לקבלת מראה גוון עור אחיד.- פחם, המתפקד כמגנט ומסייע ללכידת לכלוך . התוצאה: החל מהשימוש הראשון, העור בעל תחושה נקייה ומטוהרת. שימוש לאחר שימוש, מתקבלת התחושה שהעור נושם ובעל מראה רענן ומחודש. אופן השימוש: לשימוש יומיומי יש למרוח את הג'ל על עור פנים לח ולעסות בעדינות בתנועות סיבוביות בדגש על איזור המצח, האף והסנטר.לאחר מכן, לשטוף עם מים. מתאים לכל סוגי העור.להשלמת שגרת הטיפוח, יש להשתמש במסכת החימר לניקוי אינטנסיבי מסדרת  PURE CLAY פעמיים עד 3 פעמים בשבוע. אזהרות: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש.אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף מידעם הרבה מים. לשימוש חיצוני בלבד.נא לשמור על האריזה / הצלופן כהוראות שימוש.
(0 דירוגים)
מסכת חימר עם גרגירים
מסכה המכילה חימר, אצה אדומה וגרגירים. מיועדת להסיר בקלילות שאריות לכלוך ותאים מתים שנדבקו אל העור, ולשוות לו מראה רענן וצח.  
(20 דירוגים)
מסכת חימר לניקוי אינטנסיבי
מסכת חימר עם פחם לסיוע במראה גוון עור אחיד וקורן  
(42 דירוגים)
מסכת חימר לטיהור העור
מסיכת חימר עם אקליפטוס לספיחת ברק שומני ומראה עור מאט יותר לאורך זמן.  
(24 דירוגים)