תפריט נגישות

רויטליפט פילר

מחפשת למלא את מראה הקמטים ולהשיב נפח לעורך? לוריאל פריז פיתחה במיוחד עבורך את סדרת  Revitalift Filler המועשרת בחומצה היאלרונית לטיפול ממוקד בקמטים ובחוסר נפח. בסדרה קרם לחות ליום, קרם לילה, קרם עיניים, סרום ומסכה. 

סדרת רויטליפט פילר

רויטליפט פילר- אמפולות
טיפול תוך 7 ימים, האמפולות מסייעות להשבת הנפח  מכיל חומצה היאלורונית טהורה + נגזרת ויטמין B5  חומצה היאלורונית טהורה   היהלום שבכתר: רכיב הנמצא בשימוש מרכזי בקרב טיפוח העור. מסייע בהשבת הנפח, בהחלקת מרקם העור ובהענקת לחות לעור הפנים.  נגזרת ויטמין B5  רכיב חיוני המזין את העור, בעל יכולות הרגעה ולמראה חי \ חיוני לעור.  מרוכז ומשמר – שימור תוצאות   תמצית מרוכזת במיוחד, שמורה באמפולה סגורה הרמטית. יש לשמור אותה כך עד לרגע השימוש על מנת לשמר את טריות ואיכות הפורמולה. 
(0 דירוגים)
רויטליפט מסכת פילר
רויטליפט מסכת פילר המסכה לפנים הראשונה מלוריאל פריז המכילה מאות פנינים המסייעות להעשרת העור בחומצה היאלורונית להענקת נפח לעור הפנים ולהפחתת מראה קמטוטים.
(0 דירוגים)
קרם עיניים רויטליפט פילר
קרם עיניים בעל פורמולה ייחודית המכילה את הריכוז הגבוה ביותר של חומצה היאלורונית אי פעם מבין קרמי העיניים של לוריאל פריז, המעשירה את העור בלחות.
(0 דירוגים)
קרם לילה רויטליפט פילר
פורמולה המכילה ריכוז גבוה של חומצה היאלורונית המסייעת להעניק נפח לעור בהדרגה ולמלא את מראה הקמטים.  
(0 דירוגים)
סרום רויטליפט פילר
טכנולוגיה מתקדמת - סרום לוריאל רויטליפט פילר [HA] אנטי אייג'ינג מרוכז פי 10 בחומצה היאלורונית טהורה בהשוואה לקרמים של לוריאל פריז.  
(0 דירוגים)
קרם יום רויטליפט פילר
קרם יום בעל פורמולה המכילה ריכוז גבוה של חומצה היאלרונית המסייעת להעניק נפח לעור ולמלא את מראה הקמטים.    
(3 דירוגים)

הכי נמכרים